کارت ISIC برای دانشجویان در بلژیک

کارت ISIC برای دانشجویان در بلژیک

کارت ISIC برای دانشجویان در بلژیک

جامعه دانشجویی بین المللی ISIC در سال ۱۹۵۳ با تحت حمایت چترهای دانشجویی نروژی ، دانمارکی و هلندی، با پشتیبانی شرکت های بزرگ مسافرتی و مسافری هوایی تأسیس شد. در حال حاضر پروژه ISIC توسط کنفدراسیون بین المللی مسافرتی دانشجویی اجرا می شود و بوسیله یونسکو و مؤسسه فرهنگی اروپا پشتیبانی می شود.

هدف کارت شناسایی بین المللی دانشجویی ارائه مزایا و تخفیف های لازم برای دانشجویان در بلژیک و خارج از کشور است. کارت ISIC در زمینه های مختلفی از جمله بیمه، خرید، مسافرت، رستوران، نمایش ها و حمل و نقل دانشجویان را کمک می کند. در دانشگاه های بلژیک، بعضی از دانشکده ها از کارت ISIC به عنوان کارت دانشجویی نیز استفاده می کنند.

دانشجویان با داشتن کارت دانشجویی ISIC به بیش از ۱۵۰٫۰۰۰ مورد تخفیف در سطح جهان می توانند بهره مند شوند. همچنین این کارت علاوه بر اثبات جهانی شناسه دانشجویی افراد، یک نوع گذرنامه دانشجویان برای تخفیف ها در سراسر جهان است.

کارت ISIC برای دانشجویان در بلژیک

 شرایط دریافت کارت

متقاضیان برای دریافت این کارت در ابتدا باید در یکی از مراکز عالی، دانشگاه ها و کالج های بلژیک دانشجو باشند. برای دریافت این کارت هیچ محدودیت سنی برای دانشجویان وجود ندارد. برای دریافت این کارت می توان به وب سایت http://www.isic.be مراجعه کرد و پس از تایید آن، کارت و راهنمای کامل از طریق پست به دانشجو ارسال می شود.

مدارک لازم برای دریافت این کارت شامل عکس، اثبات ثبت نام در دانشگاه و موسسه مجاز برای سال تحصیلی جاری و کارت شناسایی معتبر است.  هزینه این کارت ۱۵ یورو می باشد و نسخه دیجیتالی آن برای یک سال معتبر است.

بهترین منابع آزمون تافل | آزمون کالج های آلمان | فاند دانشجوی دکتری سوئد


سایت بورسیه با هدف اطلاع رسانی جدیدترین بورسیه ها و بیان شرایط اپلایی و اخذ پذیرش تحصیلی پایه ریزی شده است. خدمات مجموعه بورسیه شامل مشاوره اپلای، نگارش نامه های مکاتبانی اپلای

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان