پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه با حداقل کارمزد و کمترین زمان

پرداخت اپلیکیشن فی

پرداخت اپلیکیشن فی

افرادی که قصد تحصیل در کالج ها یا دانشگاه ها را دارند بایستی در اکثر مراکز آموزشی اپلیکیشن فی که یکی از مهمترین مراحل ثبت نام دانشگاه است را پرداخت نمایند.

Application Fee قسمتی از فرایند اپلای است که از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. این هزینه­ برای پوشش هزینه­ های ارزیابی روند پذیرش در دانشگاه و یا کالج مورد استفاده قرار می­ گیرند. پرداخت Application Fee از جهاتی برای دانشگاه­ها ضرورت دارد. از جمله دلایلی که دانشگاه­ها و کالج­ها این هزینه را درخواست می­کنند، اطمینان از این است که فقط متقاضیانی که نسبت به ثبت نام در برنامه خود جدی هستند، درخواست ارائه می­دهند.

دلیل دیگر دانشگاه­ها و کالج­ها برای درخواست اپلیکیشن فی این است که با توجه به اینکه این هزینه برای بررسی روند انتخاب و پذیرش دانشجویان استفاده می ­شود و در صورتی که دانشگاه بخواهد اپلیکیشن فی را بر عهده گیرد، بایستی هزینه­ ی بالایی پرداخت کند. به همین جهت پرداخت Application Fee عمدتا به دانشجویان منتقل می­شود.

دانشجویان در فرآیند اخذ پذیرش، فرم اپلیکیشن دانشگاه مقصد را باید به صورت آنلاین پر کنند و در ادامه برای بررسی واجد شرایط بودن فرد، دانشگاه هزینه‌ای را دریافت می‌کند. بعد از ثبت نهایی و پرداخت هزینه، دانشگاه اطلاعات فردی و تحصیلی شما را برای اعطا یا رد پذیرش به کمیته پذیرش می‌رساند. این اطلاعات و مدارک کمی به دانشگاه و کشور مقصد متفاوت است اما میتوان اشتراکات آن را در زیر مشاهده نمایید:

انگیزه‌نامه (SOPرزومه‌ تحصیلی، توصیه‌ نامه (۲ یا ۳ مورد)، ترجمه مدارک تحصیلی، نمرات زبان وابسته به شرایط دانشگاه یا پوزیشن مورد نظر، اطلاعات شناسایی (این موارد میتواند گسترش یابد و شما میبایست بر اساس اطلاعات درخواستی در سایت دانشگاه مدارک را تکمیل نمایید).

دقت نمایید اینطور نیست که تمامی دانشگاه‌ها نیاز به پرداخت اپلیکیشن فی داشته باشند اما در غیر اینصورت بعد از تکمیل فرم اپلیکیشن در فرآیند سابمیت نهایی فرم پرداخت و لینک مربوط به آن بالا می آید تا پرداخت را انجام دهید و ثبت نهایی انجام شود.

نکاتی درباره اپلیکیشن فی (Application Fee)

یکی از مهمترین بخش های اپلای برای تمامی دانشجویان ارسال مدارک و پرداخت اپلیکیشن فی است. نحوه پرداخت و مقدار هزینه اپلیکیشن فی هر دانشگاه می تواند با دانشگاه های دیگر متفاوت باشد. اما بطور کلی هزینه اپلیکیشن فی اکثر کالج ها و دانشگاه ها در محدوده ۵۰ تا ۱۵۰ دلار می باشد.

  • پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه برای آمریکا و کانادا در اکثر دانشگاه هایشان قابل برگشت نیست و پول پرداختی حتی در صورت پذیرفته نشدن به شما برگشت داده نمی شود.
  • در پر کردن فرم اپلیکیشن دقت نمایید زیرا به جز موارد محدودی قابلیت اصلاح مجدد وجود ندارد.
  • پایه اصلی پذیرش، اطلاعاتی است که در فرم پذیرش ارائه میشود و مدارک ارسالی و دیگر اطلاعات نقش منابع تکمیلی را دارند
  • باید به تاریخ ددلاین دقت کنید (معمولا ساعت ۲۴ به وقت شهر دانشگاه مقصد) و قبل از زمان مقرر می بایست اپلیکیشن آنلاین را تکمیل و ارسال کرده باشید.
  • هزینه اپلیکیشن فی متناسب با دانشگاه مقصد متفاوت است (میانگین آمریکا: ۱۵ تا ۱۰۰ دلار آمریکا، میانگین در کانادا: ۱۵ تا ۱۶۰ دلار کانادا)

پرداخت هزینه گواهی پذیرش کبکپرداخت هزینه اپلیکیشن فی ویزای کانادا | پرداخت سویس فی

روش درخواست و پرداخت اپلیکیشن فی در همیارپروژه

  1. ابتدا فرم اطلاعت زیر را تکمیل کنید.
  2. تماس کارشناس با شما و دادن اطلاعات لحظه ای ارز + ارسال فاکتور
  3. پرداخت هزینه ریالی از طریق درگاه پرداخت آنلاین در همیارپروژه
  4. انجام واریزی و ارسال مدارک واریزی برای دانشجو (زمان واریز کمتر از ۶ ساعت)
  5. مقدار کارمزد در سایت همیارپروژه به دلیل پرداخت توسط دانشجویان ایرانی در سراسر جهان حداقل مقدار ممکن است و بعد از اپلای، در صورت تمایل شما هم یکی از افرادی میشوید که میتوانید این مجموعه را بزرگتر نمائید.

پرداخت اپلیکیشن فی


توسط
تومان