مشاوره اخذ ویزا

مشاوره اخذ ویزا

درخواست مشاوره ویزا

درخواست مشاوره اخذ ویزا برای کشورهای مختلف را میتوانید در این صفحه ثبت نمائید. ویزا یا روادید، به اجازه یا گواهی گفته می شود که افراد برای ورود به خاک یک کشور از مقامات قانونی، اجازه گرفته اند. این مجوز که صادر می‌شود، یک اجازه نامه موقت است و در بازه زمانی خاصی اعتبار دارد. بطور دقیق تر، ویزا سندی است که توسط دولت هر کشور برای اتباع سایر کشورها صادر شده که به‌ موجب این مدرک به آنها اجازه داده می‌شود برای مدت مشخص و هدف مشخص در داخل آن کشور اقامت داشته و یا از آن عبور نمایند.

این سند بوسیله نمایندگان قانونی دولت‌ها مانند سفارتخانه یا کنسولگری، منوط بر ارائه مدارک و پرداخت وجه، صادر می‌گردد. هرکشوری با توجه به معیار های خود انواع مختلفی ویزا دارد. به عنوان نمونه این مجوز از لحاظ مدت، به دو دسته ویزاهای کوتاه مدت یا بازدید کننده و بلند مدت تقسیم می‌شود. بطور دقیق‌تر، ویزا تحت انواع مختلفی مطابق زیر ارائه می‌شوند:

 • پزشکی
 • توریستی
 • کسب و کار
 • زیارتی
 • خصوصی
 • فرهنگی
 • دانشجویی
 • کاری
 • اقامت
 • مهاجرتی
 • رسمی
 • ترانزیت

در این بین می‌توان گفت که شایع و رایجترین ویزایی که بیشترین استفاده را داد ویزای دانشجویی است. اما با این حال هر کشوری قوانین خودش را برای ارائه ویزای دانشجویی دارد. شرایط صدور ویزا در کشورهای مختلف، متفاوت و گوناگون است. کشورهای مختلف سیاست‌ها و قوانین مجزایی برای صدور ویزا دارند، علاوه بر این اتباع برخی از کشورها برای رفت و آمد بین این کشورها نیاز به ارائه ویزا ندارند. مثلاً شهروندان کشورهای حوزه شنگن اجازه دارند بدون ویزا به سایر کشورهای این حوزه سفر کرده و یا در آنها اقامت داشته باشند. از این رو داشتن آگاهی در انتخاب مقصدی که متناسب با اهداف شما باشد بسیار ضروری است.

بررسی مدارک ویزای دانشجویی

برای اخذ ویزای دانشجویی؛ مدارکی که ارائه می دهید باید مستند و از اعتبار کافی برخوردار باشند. همیار پروژه با بررسی مدارک و اعتبار سنجی و اصولی، شانس دریافت ویزای تحصیلی را به حداکثر میزان ممکن می‌رساند.

مشاوره در مورد مصاحبۀ سفارت

برای آگاهی از پرسوه مصاحبه ی ویزا مشاور ما در این زمینه توصیه های لازم را به شما ارائه می دهد تا با پاسخ های درست شانس موفقیت به حداکثر برسد.

 

راهنمایی های قبل از خروج از کشور

برای زندگی در کشور هدق علاوه بر ویزای تحصیلی که نیاز دارید، به آگاهی های دقیقی از وضعیت، شرایط و قوانین آن کشور، شرایط اقامت و … نیاز دارید. در این زمینه مشاور ما توصیه ها و سوالات شما را پاسخ خواهد داد تا برای تمام ابعاد زندگی در کشور مقصد آماده باشید.

مشاوره برای اخذ ویزا

از انجایی که اقدام برای هریک از ویزاهای فوق شرایط، مدارک و پروسه خاص خود دارد، ضروری است که شما از فرد با تجربه در زمینه مشاوره اخذ ویزا کمک بجویید. مشاروه اخذ ویزا این امکان را می دهد تا با دید بهتر و امادگی کاملتر برای هر یک از این ویزاها اقدام کرده و مطئمئن می شوید که شایستگی و واجد شرایط برای این ویزا هستید یا خیر. بنابراین زمانی که با مشاوره برای ویزا پروسه اخذ ویزا را شروع می کنید در واقع بسیار مطمعن تر از قبل اقدامات لازم را انجام میدهید، زیرا بدون داشتن مشاوره برای اخذ ویزا قطعا هزینه و وقت خود را تلف خواهید کرد.

از این رو یکی از خدمات همیار پروژه ارائه مشاوره برای اخذ ویزا است. در این مساوره ما با توجه به درخواست و نیازهای شما مشاورانی را معرفی می کنیم تا تمامی ابهامات و سوالات شما پاسخ داده شود.


 

مراحل انجام طراحی و نگارش در همیارپروژه

1- ثبت سفارش اولیه توسط کاربر (پر کردن فرم زیر در سایت همیارپروژه)

2- هماهنگی کارشناس همیارپروژه با کاربر

3- برآورد هزینه مشاوره بر اساس نیاز کاربر (وابسته به زمانی که کارشناس برآورد میکند)

4- پرداخت ریالی معادل در وب سایت به وسیله فاکتور آنلاین صادر شده

5- شروع مراحل اخذ ویزا با همراهی مشاورین همیارپروژه

فرم درخواست مشاوره دریافت ویزای تحصیلی

دیدگاه کاربران
 • نورا 14 جولای 2021 / 09:55

  ممنون. خلاصه گام به گام خوبی بود

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان