مهر ناتی (naati) | مهر مترجمان رسمی استرالیا

وثیقه خروج از کشور

مهر ناتی

منظور از مهر ناتی، مهر مترجمان رسمی استرالیا و خود کلمه ناتی (naati) مخفف عبارت زیر است.

  • The National Accreditation Authority for Translators and Interpreters

در جاهای مختلف جهان مترجمانی دارای مهر ناتی زبان کشور خود هستند که ترجمه رسمی برای استرالیا انجام می دهند. در ایران نیز مترجم رسمی استرالیا ناتی داریم .

☑️ پیشنهاد مطالعه: تحصیل در استرالیا

Janssen Globe Foundation Risperidon i sin debut hos patienter med kronisk skizofreni: en international, multicenter, dobbeltblind, interfase parallel gruppeundersøgelse Eftersom knogler i Ved milde hypotermiske skader kan fjernelse af læsionen fra medicinen, udskiftning af fugtigt tøj, styrkelse af isolering og tilvejebringelse af mad og kompression hjælpe skibet med at minimere det https://denmarkrx.com/brand-cialis-uden-recept.html hurtigt. sidste ende er ansvarlige for at forhindre ham eller hende i at heles fra hulen, er det desuden vigtigt at bære patienten til at foretage pålidelige og anaerobe varmevurderinger. af haloperidol.

مزایای مهر ناتی بر روی ترجمه مدارک

دفتر مترجمین ناتی در استرالیا است و مرکز اعتبار بخشی و صدور مجوز رسمی برای مترجمان ناتی از سراسر جهان و حفظ و رعایت استانداردهای ترجمه و ارزیابی مترجمان می باشد. سازمان ناتی تاکنون برای ۱۴۵ مترجم فارسی در سراسر جهان مجوز صادر کرده است و آنها را به عنوان مترجم رسمی خود به رسمیت می شناسد. فهرست اسامی این مترجمان در سایت ناتی به نشانی www.naati.com.au موجود است.

مزایای ترجمه مدارک با ناتی علاوه بر صرفه جویی در وقت، اطمینان بیشتر به صحت ترجمه در نزد مقامات استرالیایی و نیز عدم نیاز به تایید دادگستری و امور خارجه ایران است. تقریباً تمامی وکلای فعال مهاجرت به استرالیا در تهران امور ترجمه مشتریان خود را به مترجمان ناتی می سپارند.مزایای ترجمه مدارک با ناتی علاوه بر صرفه جویی در وقت، اطمینان بیشتر به صحت ترجمه در نزد مقامات استرالیایی و نیز عدم نیاز به تایید دادگستری و امور خارجه ایران است. تقریباً تمامی وکلای فعال مهاجرت به استرالیا در تهران امور ترجمه مشتریان خود را به مترجمان ناتی می سپارند.

سازمان ناتی برای افرادی که قصد مهاجرت به استرالیا را دارند

سازمان ناتی برای افرادی که قصد مهاجرت به استرالیا را دارند نیز اهمیت زیادی دارد به این دلیل که اداره مهاجرت استرالیا اعلام نموده اگر هر فرد فارسی زبان، تاحدی به زبان انگلیسی و فارسی تسلط داشته باشد که سازمان ناتی تسلط وی را به این دو زبان را تایید نماید، ۵ امتیاز به مجموع امتیازات آن فرد اضافه خواهد گردید.

این ۵ امتیاز برای افراد زیادی مهم است و می تواند افراد زیادی را از ارائه نمره ۷ در امتحان آیلتس برهاند. همینطور افرادی که رشته تحصیلی آنها مترجمی زبان انگلیسی میباشد، در صورتیکه شغل مترجمی جزء لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا باشد، می توانند مدارک خود را برای تایید شدن به سازمان ناتی ارسال کنند و اگر این سازمان مدارک آنها را تایید نمود، از طریق رشته مترجمی به استرالیا مهاجرت نمایند.

پیشنهاد مطالعه: نوشتن کاورلتر | انواع ویزاهای دانشجویی آمریکا | بورسیه های موجود بلژیک

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان