بورسیه های موجود بلژیک

بهترین بورسیه های موجود برای دانشجویان بین المللی در بلژیک

برای بسیاری از دانشجویان، برنامه های تحصیلی در بلژیک مخصوصا برای دانشجویانی که از کشورهای در حال توسعه هستند ناشناس است. این بورسیه ها توسط دولت بلژیک برای همکاری های توسعه دهنده برای دانشجویان خارجی که مایل به ادامه تحصیل در بلژیک هستند، ارائه می شود.

بورسیه کارشناسی ارشد و آموزش VLIR-UOS

بورس تحصیلی VLIR-UOS به دانشجویان منتخب از کشورهای در حال توسعه در آسیا، آفریقا و آمریکای لاتین اختصاص داده شده است تا برنامه تحصیلی کارشناسی ارشد مرتبط با دانشگاه های بلژیک را دنبال کنند.

این بورسیه هزینه تحصیل، اقامت، کمک هزینه، هزینه های سفر و سایر هزینه های مربوط به برنامه را پوشش می دهد.

vliruos

بورسیه دولتی مستر مایندفلاندر

دولت فلاندر یک برنامه تحصیلی جدید، به نام بورسیه مستر مایند را ایجاد کرده است که هدف آن ترویج بین المللی آموزش عالی است. این بورسیه به دانشجویان ارشد به تعداد ۳۵ بورس تحصیلی اهدا می شود. مبلغ بورسیه حداکثر ۷،۵۰۰ یورو در سال می باشد.

studyinflanders

برنامه اراسموس موندس در فدراسیون والونیا-بروکسل

این برنامه کمک های تحصیلی را برای مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در دانشگاه های بلژیک را ارئه می دهد.

studyinbelgium

بورس تحصیلی علوم در لوون برای دانشجویان بین المللی

این بورس تحصیلی برای دانشجویان با انگیزه و با استعداد بین المللی است که علاقه مند به شرکت در یک برنامه کارشناسی ارشد دانشکده علوم دانشگاه K.U.Leven هستند. مبلغ کمک هزینه تحصیلی می تواند تا ۱۰،۰۰۰ یورو به مدت یکسال باشد. بورس تحصیلی هزینه تحصیل برای ۱ سال و بیمه اولیه را پوشش می دهد. همچنین مبلغ اعطا شده برای هزینه های زندگی می تواند متفاوت باشد.

scholars4dev

برنامه بورسیه دکتری IRO

این بورسیه برای دانشجویان کشورهای در حال توسعه که دکتری خود را در دانشگاه K.U.Leven می گذرانند اهدا می شود. بورس تحصیلی شامل هزینه شهریه، کمک هزینه ماهانه، بیمه درمانی، بیمه حوادث، و بلیط پرواز بازگشت است.

kuleuven

بورسیه ارشد دانشگاه خنت برای کشورهای در حال توسعه

دانشگاه گنت کمک های اضافی به نامزدها از همه کشورهای مجاز ارائه می دهد که مایلند مقطع کارشناسی ارشد خود را در دانشگاه خنت دریافت کنند. کمک هزینه تحصیلی به مبلغ ۱۰۰۰ یورو در ماه و تمام بیمه در نظر گرفته شده است.

بورسیه ارشد دانشگاه خنت

بورسیه دکتری دانشگاه خنت

این کمک هزینه تحصیلی دکتری به دانشجویان دکتری از کشورهای در حال توسعه که مایل به انجام نیمی از تحقیقات دکترای خود را در دانشگاه خنت و نیمی دیگر از دانشگاه در یک کشور در حال توسعه هستند می باشد. مبلغ کمک هزینه ۱۵۴۴۰ یورو را برای پوشش (یا بخشی از) هزینه های تحصیلی و همچنین بخشی از هزینه های سفر دانشجویی در دو دانشگاه گنت می باشد.

بورسیه دکتری دانشگاه خنت

کمک هزینه تحصیلی بنیاد Liege Heritage

دانشگاه Liege ارائه می دهد بورس تحصیلی برای هر دو دانشجویان اتحادیه اروپا و غیر اتحادیه اروپا که مایل به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد یا دکتری در دانشگاه است.

کمک هزینه تحصیلی بنیاد Liege Heritage

بورسیه تحصیلی ARES

هر ساله، ARES به طور متوسط ۱۵۰ بورسیه در مقطع کارشناسی ارشد و ۷۰ بورسیه تحصیلی و آموزش را به اتباع کشورهای در حال توسعه می دهد. کمک هزینه تحصیلی هزینه های بین المللی سفر، کمک هزینه زندگی، هزینه های تحصیل، بیمه، کمک هزینه مسکن و غیره را پوشش می دهد.

بورسیه تحصیلی ARES

مقاله مرتبط: لندینگ فی کانادا | اپلیکیشن فی اسکیل ورکر کانادا | اجاره خانه در ایتالیا

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان