فرم ارزیابی وضعیت پرونده تحصیلی + مشاوره رایگان

ویژگی کلاس های آمریکا

ویژگی کلاس های آمریکا
5/5 - (2 امتیاز)

مشخصه ی اصلی کلاس های آمریکا

۱- خوردن و آشامیدن در کلاس آزاد است.

۲- به منظور تقویت مهارت در تفکر انتقادی در دانشجوها، معمولا سوال های که مطرح می شوند دارای یک جواب درست نیستند تا از نظرات و دیدگاه های مختلف به آن نگاه کرد و به بحث پرداخت.

۳- بسته به نظر اساتید مربوطه، در طول ترم پروژه ها و تکلیف های را به شما می دهند تا در هر هفته یا هر دو هفته یا هر ماه آنها را بصورت الکترونیکی تحویل دهید.

۴- تمامی تکالیف و پروژه ها را بصورت آنلاین در سیستم مدیریت آموزشی دانشگاه بایستی آپلود کنید و نتیجه آن را همانجا می توان مشاهده کرد.

۵- به دانشجویان سمینار یا ارائه های طولانی مدت محول نمی شود و بیشتر فعالیت ها کار گروهی و بحث در کلاس خواهد بود.

۶- برای هر کلاس از منابع مختلف مانند مقاله، فصلی از یک کتاب، … مطالعه هفتگی ارائه می شود. یعنی دانشجویان هر هفته بایستی حداقل ۲ الی ۳ فصل از یک کتاب یا مقاله را مطالعه کنند.

ویژگی کلاس های آمریکا

 

۷- یکی از ویژگی کلاس های آمریکا این است که در اکثر موارد بجای امتحان پایان ترم، پروژه ی پایان ترم خواهید داشت.

۸- برای رشته هایی که بیشتر اوقات در آزمایشگاه هستند، زمان بیشتری اختصاص داده می شود تا در آزمایشگاه ها مشغول کارهای عملی شوند.

۹- علی رغم موارد بسیار در ایران، فاصله ی بین دانشجو و استاد بسیار کمتر است به گونه ای که بیان مخالفت با استاد در مورد موضوعی آزاد است.

۱۰- از لحاظ طراحی، نظم و چیدمان در کلاس بگونه ای است که بحث و کار گروهی را فراهم می کند. در کلاس به ندرت از افراد در کلاس سوال فردی پرسیده می شود. در صورتی که هر سوالی مطرح شود، زمانی تعیین می شود تا در گروه هایی بحث و گفتگو شود و سپس یک شخص به نمایندگی از گروه، بحث مربوطه را به صورت خلاصه با سایر به اشتراک بگذارد.

تجربه مهاجرت میسا | ویزای دانشجویی کانادا |اپلای در رشته سینما | معرفی سایت کاریابی و پوزیشن های تحصیلی آلمان

ویژگی کلاس های آمریکا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان