موقعیت پسادکتری در اروپا 2024

موقعیت پسادکتری

عناوین مقاله:

1. موقعیت پسادکتری در دانشگاه NMBU نروژ

حوزه ها:

 • زیست شناسی
 • پاتولوژی گیاهی

ددلاین: ۱۴۰۱/۰۹/۱۰

شرح موقعیت:

موقعیت مسیر تصدی پست دکتری در پاتولوژی گیاهی

دپارتمان علوم گیاهی، دانشکده علوم زیستی، در دانشگاه علوم زیستی نروژ (NMBU) به دنبال یک همکار علاقه مند در مسیر تصدی شغل برای یک موقعیت شش ساله پس از دکترا در آسیب شناسی گیاهان است. به شخص منصوب شده فرصتی برای واجد شرایط شدن برای موقعیت دائمی به عنوان دانشیار ارائه می شود.

درخواست پذیرش: لینک


2. موقعیت پسادکتری در دانشگاه NMBU نروژ

حوزه ها:

 • فیزیک

ددلاین: ۱۴۰۱/۰۸/۱۶

شرح موقعیت:

دانشکده علوم و فناوری در دانشگاه علوم زیستی نروژ (NMBU) یک موقعیت خالی پسا دکتری برای ایجاد دستگاه های فوتونیک مادون قرمز برای اندازه گیری کیفیت مواد غذایی دارد. موقعیت PostDoc برای یک دوره 4 ساله است که شامل 1.5 سال برای توسعه نمونه کارها دروس جدید تحصیل کارشناسی ارشد فوتونیک بین المللی در NMBU است.

درخواست پذیرش: لینک


3. موقعیت پسادکتری در دانشگاه Royal Institute of Technology سوئد

حوزه ها:

 • علوم کامپیوتر

ددلاین: ۱۴۰۱/۰۹/۲۸

شرح موقعیت:

بخش مهندسی شبکه و سیستم در گروه علوم کامپیوتر در دانشکده مهندسی برق و علوم کامپیوتر، به دنبال یک محقق فوق دکتری در زمینه یادگیری تاب آوری و محاسبات لبه می باشد. با تمرکز بر یادگیری چند عاملی در زمینه محاسبات لبه، ما به ویژه علاقه مند به پرداختن به مشکلات اساسی مربوط به مدیریت منابع، تعادل یادگیری در بازی ها، و عملکرد تعادل به طور بالقوه تحت رفتار خصمانه هستیم.

همچنین رویکردهایی که از معماری‌های عصبی پیشرفته استفاده می‌کنند، از جمله مدل‌های گرافیکی و یادگیری فدرال، مورد توجه است. ما از مدل‌های توسعه‌یافته برای طراحی توپولوژی‌ها و الگوریتم‌های یادگیری استفاده خواهیم کرد که در برابر نویز و رفتار خصمانه مقاوم هستند و اجازه می‌دهند به عملکرد سیستم خوب برسیم.

درخواست پذیرش: لینک


4. موقعیت پسادکتری در دانشگاه KTH سوئد

حوزه ها:

 • فن آوری

ددلاین: ۱۴۰۱/۰۹/۲۸

شرح موقعیت:

دپارتمان مهندسی شبکه و سیستم (NSE) در دانشکده EECS، KTH به دنبال یک دانشجوی فوق دکترا در زمینه یادگیری تاب آوری و ابر لبه است. با تمرکز بر یادگیری چند عاملی در زمینه ابرهای لبه، ما به ویژه علاقه مند به بررسی مشکلات اساسی مربوط به مدیریت منابع، تعادل یادگیری در مدل های نظری بازی، و عملکرد تعادل به طور بالقوه تحت رفتار خصمانه هستیم.

همچنین روش‌هایی جالب توجه هستند که از معماری‌های عصبی مدرن از جمله مدل‌های گرافیکی و یادگیری فدرال استفاده می‌کنند. ما از مدل‌های توسعه‌یافته برای طراحی توپولوژی‌ها و الگوریتم‌های یادگیری استفاده می‌کنیم که در برابر نویز و رفتار متخاصم انعطاف‌پذیر هستند و امکان دستیابی به عملکرد خوب سیستم را فراهم می‌کنند.

درخواست پذیرش: لینک


5. موقعیت پسادکتری در دانشگاه Basel سوئیس

حوزه ها:

 • ایمونولوژی سلولی
 • ایمونولوژی تومور از جمله مدل های حیوانی سرطانی، سنجش سمیت سلولی، کشت سلولی اولیه

ددلاین: ۱۴۰۱/۰۸/۲۶

شرح موقعیت:

پست دکتری / دانشمند در ایمونوتراپی سرطان

پژوهش ما به ترسیم مکانیسم‌های ایمنی ضد سرطانی در مدل‌های تومور و بیماران سرطانی اختصاص دارد. تمرکز اصلی بر توسعه پیش بالینی و بالینی استراتژی های ایمنی درمانی علیه سرطان از جمله تعریف اهداف جدید از جمله آنتی ژن های گلیکان است.

درخواست پذیرش: لینک


6. موقعیت پسادکتری در دانشگاه Uppsala سوئد

حوزه ها:

 • هواشناسی
 • فیزیک
 • علوم آب و هوا
 • ریاضیات

ددلاین: ۱۴۰۱/۰۸/۲۰

شرح موقعیت:

دپارتمان علوم زمین بزرگترین و همه کاره ترین بخش سوئد در نوع خود با وسعت منحصر به فرد و تقریباً 250 کارمند است. فعالیت های ما بین رشته ای است و علوم طبیعی و فناوری را با علوم اجتماعی ترکیب می کند. ما برنامه های تحقیقاتی در علوم هوا، آب و منظر (LUVAL) داریم. ژئوفیزیک؛ منابع طبیعی و توسعه پایدار (NRHU)؛ کانی شناسی، سنگ شناسی و تکتونیک (MPT)؛ دیرین زیست شناسی و انرژی باد با مطالعه تاریخ زمین، متوجه می شویم که این سیاره چگونه توسعه یافته است و چگونه تلاش ما برای توسعه پایدار می تواند از این دانش بهره مند شود.

درخواست پذیرش: لینک


7. موقعیت پسادکتری در دانشگاه Utrecht هلند

حوزه ها:

 • فیزیک
 • شیمی

ددلاین: ۱۴۰۱/۰۸/۰۸

شرح موقعیت:

موقعیت پساداکتری در اندازه‌گیری‌های ایزوتوپ متان پایدار و فشرده

متان از منابع مختلف به اتمسفر ساطع می شود و دارای ترکیب ایزوتوپی مجزا است که مشخصه فرآیند منبع مربوطه است. این ترکیب را می توان برای تعیین کمیت سهم متان از دسته های منابع مختلف در جو استفاده کرد و اندازه گیری ایزوتوپ متان در حال تبدیل شدن به یک ابزار استاندارد برای پارتیشن بندی منبع است. با این حال، این اندازه گیری ها چالش برانگیز هستند و مجموعه داده های آزمایشگاه های مختلف همیشه سازگار نیستند، که می تواند به طور قابل توجهی بر تفسیر علمی تأثیر بگذارد. این بخشی از پروژه تحقیقاتی اروپایی «مترولوژی برای تأیید انتشار گازهای گلخانه‌ای اروپا بر روی ایزوتوپ‌های متان» (ISOMET) است.

درخواست پذیرش: لینک


مقاله مرتبط: تفاوت اسکالرشیپ و فلوشیپ | پرداخت هزینه پذیرش | اپلیکیشن فی دانشگاه های سوئد


 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان