معرفی سایت های یافتن خانه در هلند | چگونه میتوانیم در هلند مسکن اجاره کنیم؟

سایت های یافتن خانه در هلند
5/5 - (1 امتیاز)

معرفی سایت های یافتن خانه در هلند

هلند مقصدی بسیار محبوب برای دانشجویان است؛ چه در آمستردام باشید، چه در لاهه یا در لیدن. بهترین توصیه این است که جستجوی خود را برای یافتن محل اقامت، به ویژه در شهرهای محل تحصیل زودهنگام آغاز کنید و جستجوی خود را محدود به شهرهای اصلی نکنید. برای ویزا و  یا اجازه اقامت، محل اقامت از قبل باید ترتیب داده شود.

معرفی سایت های ارائه دهنده خدمات مسکن در هلند

اما برای دانشجویان بین المللی کمک وجود دارد! اتحادیه دانشجویی هلند با همکاری شبکه دانشجویان اروپا، یک خط تماس مسکن راه اندازی کرده اند. این سرویس مسکن، مکانی را برای دانشجویان بین المللی فراهم می کند تا در مورد مسکن سولات و شکایات خود را مطرح کنند. اتحادیه دانشجویی هلند همچنین خدمات چکو بررسی اجاره را ارائه می‌دهد تا ببیند آیا قیمت برای منطقه و نوع محل اقامت که به شما پیشنهاد می‌شود منطقی و واقع بینانه است یا خیر. دولت هلند توصیه می کند که بررسی کنید آژانس شما در وب سایت اتاق بازرگانی هلند قرار دارد یا خیر. در ادامه اسامی سایت‌هایی که می‌توانند در این زمینه کمک کنند را معرفی می‌کنیم.

سایت های یافتن خانه در هلند

تحصیل داروسازی در ترکیه | شرایط پذیرش در دانشگاه مونترال کانادا |آزمون IELTS UKVI و IELTS for Life Skills | کار دانشجویی و هزینه‌های تحصیل در فرانسه

پیشنهاد مطالعه: پرداخت اپلیکیشن فی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان