فرم ارزیابی وضعیت پرونده تحصیلی + مشاوره رایگان

سفارش تایپ آنلاین

سفارش تایپ


سفارش تایپ آنلاین با آسودگی خاطر

تایپ یکی از کارهایی است که در تحقیقات علمی برای افراد زمان گیر بوده و بسیاری نیاز دارند که یک تایپیست سریع، با دقت و حرفه ای را بیایند و در نهایت سفارش تایپ خود را با خیال راحت به آن شخص بسپارد. گروه همیارپروژه نوین، متشکل از دانشجویان دانشگاه های سطح اول ایران و جهان است که در زمینه های مختلف مشاوره تحصیلی و اشتراک پروژه های دانشجویی فعالیبت میکند. بر اساس درخواست شما کاربران گرامی بخش تایپ را راه اندازی کرده ایم و در این راستا یک مجموعه دانشجویی را در کنار هم گرد آورده تا این مهم را برای شما با نازل ترین قیمت و حداکثر دقت انجام دهیم. با یک سفارش تایپ آنلاین ساده میتوانید هماهنگی های لازم را بعد از ثبت سفارش با کارشناس گروه انجام داده و از پروسه تایپ باخبر گردید.

برای ثبت سفارش تایپ کلیک کنید

سوالات متداول برای افرادی که سفارش تایپ میدهند

آیا مجموعه ای که به آن سفارش تایپ آنلاین می‌دهم در زمان مورد نظر پروژه را انجام می دهد؟

در این زمینه میتوانید با کارشناس در ارتباط باشید و مجموعه همیارپروژه تعهد می دهد که قبل از موعد مقرر کار را به پایان می رساند. ددلاین های ما با ددلاینی که ب کارشناس میدهیم یکی نیست و همیشه سعی میکنیم تا کمترین خطا در این بخش پیش بیاید زیرا ما میدانیم احتمال ضروری بودن پروژه تایپ در تحقیقات علمی هست و فرض میکنیم این بخش بسیار فورس است.

حفظ امانت در محتوای ارسالی کاربر انجام میشود؟

در این بخش اگر شما گزینه حفظ امانت داری را در فرم سفارش تیک بزنید، پروژه در کانال دانشجویی تایپ همیارپروژه قرار نمیگیرد و در دفتر ما و زیر نظر دانشجویان حضوری تایپ انجام میشود. در مجموع دانشجویان غیر حضوری هم مشکلی در این بخش وجود نداشته اما ما حداکثر تلاشمان را برای اینکه مشکلی از این بابت پیش نیاید انجام میدهیم تا سفارش تایپ شما در امنیت خاطر انجام گیرد.

در صورتی که مشکلی در تایپ دیدم میتوانم درخواست ویرایش بدهم؟

ما با توجه به تجربه ای که در این بخش داریم همیشه با دانشجویان قرار داد میکنیم که بعد از تائید شما کارشان به نقطه پایان رسیده است. در نتیجه شما میتوانید با خیال راحت سفارش تایپ خود را ثبت کنید و نگران این بخش نباشید.

سابقه مجموعه همیارپروژه به چه شکل است؟

ما ادعایی در زمینه تایپ در طی سالهای پیدایش همیارپروژه نداریم زیرا این مجموعه از سال ۱۳۹۲ استارت خورد و هدف اشتراک فایل برای دانشجویان بوده. تمامی پروژه های دانشجویی بدون گرفتن سود در میان دانشجویان کانال های تلگرامی پخش میشود. کار تایپ از سال ۱۳۹۷ و به دلیل درخواست دانشجویان و همچنین افراد زیادی که علاقه مند به تایپ بوده و درخواست های متعدد ارسال میکرده اند شروع شده. تعداد پروژه های رایگان و غیر رایگان وب سایت به بیش از ۱۱۰۰۰ رسیده و این سابقه مجموعه را نشان میدهد که به سادگی میتوانید در منوهای سایت مشاهده کنید.

آیا میتوانید تایپ را در محیط لاتک انجام دهید؟

اکثر دانشجویان مجموعه همیارپروژه در رشته های علوم پایه فعالیت کرده اند و نگرانی ای در این بخش وجود ندارد. شما میتوانید با پر کردن دقیق فرم ثبت سفارش تایپ آنلاین، کارشناس را مطلع کنید تا هماهنگی های لازم را انجام دهد.

 توسط
تومان