فرم ارزیابی وضعیت پرونده تحصیلی + مشاوره رایگان

بورسیه های تحصیلی سوئیس برای دانشجویان بین المللی

بورسیه های تحصیلی سوئیس
5/5 - (1 امتیاز)

بورسیه های برتر تحصیلی در سوئیس برای دانشجویان بین المللی

بورسیه های تحصیلی سوئیس | آیا می دانید شهریه دانشگاه های سوئیس در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی نسبتاً کم است؟ شما می توانید با حداقل ۱۵۰۰ دلار در سال در دانشگاه سوئیس ثبت نام کنید. این موضوع سوئیس را به یکی از گزینه های برتر برای دانشجویان بین المللی که به دنبال ادامه تحصیل در اروپا هستند، تبدیل می کند. علاوه بر این، بورسیه‌های تحصیلی سوئیس برای دانشجویان بین‌المللی وجود دارد که به شهریه و هزینه‌های زندگی کمک می‌کنند.

بورسیه های دولتی سوئیس برای دانشجویان بین المللی

بورسیه های تعالی سوئیس برای دانشجویان خارجی (ETH Excellence Scholarships)

هر ساله، کنفدراسیون سوئیس برای ارتقاء همکاری‌های بین‌المللی و تحقیقاتی بین سوئیس و بیش از ۱۸۰ کشور دیگر، بورسیه‌های تعالی دولت را ارئه می‌دهد. بورسیه تحصیلی برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی در هر رشته (که حداقل دارای مدرک کارشناسی ارشد) هستند و قصد دارند به سوئیس عزیمت کنند در دسترس هستند. بورسیه تحصیلی شامل پرداخت ماهانه، معافیت شهریه، بیمه درمانی، هزینه پرواز، کمک هزینه مسکن و غیره می شود.

بورسیه های تعالی سوئیس برای دانشجویان خارجی

بورسیه های تحصیلی دانشگاه های سوئیس برای دانشجویان بین المللی

بورسیه های تحصیلی عالی ETH

بورسیه تحصیلی عالی شامل یک کمک هزینه‌ای است که هزینه‌های زندگی و تحصیل را پوشش می‌دهد (۱۲۰۰۰ CHF در هر ترم) و همچنین پرداخت شهریه. همچنین بورسیه تحصیلی ETH-D متشکل از یک حق الزحمه جزئی برای هزینه‌های زندگی و تحصیل (۵-۵۰۰ CHF در هر ترم) و همچنین پرداخت شهریه است. علاوه بر این، بورسیه تحصیلی ۳۰۰۰ CHF در هر ترم و یا کمک هزینه (با پرداخت ۵۰۰ – ۶۰۰ CHF در هر ماه) ارائه می دهد. برنامه های بورسیه تحصیلی برای دانشجویان برتر اعم از ETH و سایر دانشگاه ها (ملی و بین المللی) که مایل به ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد خود در ETH زوریخ هستند، باز است.

بورسیه های تحصیلی عالی ETH

بورسیه های تحصیلی سوئیس

بورسیه های تحصیلی سوئیس

کمک هزینه های مالی دانشگاه لوزان برای دانشجویان خارجی

دانشگاه لوزان سوئیس بورسیه های تحصیلی را به دانشجویان بین‌المللی که مایل به ادامه تحصیل در دوره کارشناسی ارشد در این دانشگاه هستند از طریق کمک هزینه‌های کارشناسی ارشد UNIL ارائه می دهد. مبلغ کمک هزینه برای هر ماه ۱۶۰۰ CHF است.

کمک هزینه های مالی دانشگاه لوزان برای دانشجویان خارجی

بورسیه های تعالی EPFL

Ecole Polytechnique Federale de Lausanne یا (EPFL) تعداد محدودی بورسیه تحصیلی را در سطح کارشناسی ارشد به دانشجویان دارای سوابق تحصیلی برجسته ارائه می دهد. هر داوطلبی که در یک برنامه کارشناسی ارشد EPFL تحصیل کند واجد شرایط است. برای متقاضیان بین المللی، هر بورسیه تحصیلی شامل یک بسته مالی ۱۶،۰۰۰ CHF در هر سال تحصیلی به علاوه رزرو اتاق در خوابگاه دانشجویان است.

بورسیه های تعالی EPFL

همه چیز در مورد تحصیل در مدارس انگلستان | چگونه شرح دروس یا Course Description بنویسیم؟ | دلیل ریجکت درخواست دانشجویان دانشگاه شریف در دانشگاه آیندهوون

بورسیه های تحصیلات تکمیلی موسسه ژنو

این مؤسسه با هدف جذب پژوهشگران با استعداد از سراسر جهان، فارغ از کشور و توانایی مالی، منابع قابل توجهی را برای کمک های مالی سرمایه گذاری می کند. در حالی که سایر مؤسسات معمولاً فقط هزینه شهریه را ارائه می دهند، این مؤسسه تعداد زیادی بورسیه تحصیلی از هر ۲۰،۰۰۰ CHF را نیز ارائه می دهد. کمک‌های مالی ممکن است به شکل های زیر باشد: بورسیه تحصیلی کامل به مبلغ ۲۰،۰۰۰ CHF؛ بورسیه تحصیلی جزئی به مبلغ ۱۰،۰۰۰ CHF؛ بورسیه تحصیلی شایسته اعطا شده براساس برتری دانشگاهی، کمک هزینه‌ای برای شهریه سالانه ۱۰۰۰ CHF در کلیه موارد.

بورسیه های تحصیلات تکمیلی موسسه ژنو

کمک هزینه کارشناسی ارشد دانشگاه ژنو

دانشکده علوم دانشگاه ژنو با همکاری چندین حامی مالی، برنامه حمایت از کاندیداهای برجسته و بسیار با انگیزه را دارد که قصد دارند تا در هر یک از رشته های تحت پوشش این دانشکده در مقطع کارشناسی ارشد تحصیل کنند، ایجاد کرده است. این کمک هزینه شامل یک گرنت از محدوده مبلغ ۱۰،۰۰۰ CHF به ۱۵،۰۰۰ CHF در سال می‌باشد.

کمک هزینه کارشناسی ارشد دانشگاه ژنو

بورسیه های MBD  برای MBA

IMD تعدادی بورسیه تحصیلی را برای دانشجویان بین‌المللی از کشور های مختلف ارائه می دهد. این بورسیه برای هر برنامه در حدود ۲۵۰۰۰-۵۰،۰۰۰ CHF می باشد.

بورسیه های MBD  برای MBA

نگارش انگیزه نامه یا SOP | مدارس کانادا و هزینه های تحصیل در آن | بهترین مدارس برای دانش آموزان بین المللی کانادا | نحوه پیدا کردن استاد و دانشگاه برای اپلای

بورسیه های تحصیلی سوئیس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان