فرم ارزیابی وضعیت پرونده تحصیلی + مشاوره رایگان

مشاوره اخذ پذیرش

مشاوره اخذ پذیرش
5/5 - (5 امتیاز)

عناوین مقاله:

مراحل انجام مشاوره اخذ پذیرش تحصیلی

1- ثبت سفارش اولیه (پر کردن فرم مشاوره اولیه در آخر همین صفحه)

2-بررسی شرایط شما توسط کارشناس بر اساس فرم درخواست اولیه

3- هماهنگی کارشناس با کاربر و دریافت اطلاعات و مشاوره اولیه مورد نیاز

4- برآورد هزینه بر اساس کشور و درخواست دانشجو

5- در صورت توافق، دانشجو میبایست فاکتور تنظیم قرارداد به مبلغ 100 هزار تومان را بعد از وارد کردن اطلاعات هویتی در این لینک پرداخت نماید.

6- تنظیم قرار داد و امضا طرفین

7- پرداخت پیش پرداخت و شروع پرسه اپلای در حداقل زمان ممکن

8- ضمنا همیارپروژه خدمات متنوعی را بعد از اپلای به نوجوانان ارائه میکند از قبیل اجاره مسکن، تحویل امن فرودگاهی افراد و همراهی و مشاوره در ادامه کار …

فرم پیش ثبت نام مشاوره اخذ پذیرش تحصیلی

سوالات متداول در پروسه مشاوره اپلای تحصیلی

شما در این بخش میتوانید بخش های مختلف و فعال مجموعه بهمراه سابقه نماد اعتماد الکترونیکی ما را بدون هیچ شکایتی بررسی کنید. وبسایت همیارپروژه نوین از سال 93 فعالیت مشاوره مهاجرت خود را آغاز کرده و تا به امروز به تعداد زیادی دانشجو کمک کرده تا بتوانند مسیر خود را ساده تر پیش ببرند.

 • موسسه رسمی مشاوره مهاجرت با شناسه ملی: 14011821805
 • لینک نماد اعتماد الکتریکی (بدون فیلتر شکن وارد شوید): ورود
 • لینک کانال تلگرام: ورود
 • لینک اینستاگرام: ورود
 • مدیریت گروه های هلند از طریق همیارپروژه در تلگرام: ورود

پاسخ: نمونه کتابچه های آماده شده مجموعه همیارپروژه را میتوانید در لینک های زیر مشاهده کنید.

 • کتابچه انگیزه نامه: ورود
 • کتابچه رزومه تحصیلی: ورود
 • کتابچه استادی پلن: ورود
 • کتابچه کاورلتر: ورود

پاسخ: شما باید رزومه خود را برای ما ارسال کنید و مقطع و هدفتان را شرح دهید و بعد از بررسی کارشناس شرایط به شما اعلام خواهد شد. کافیست در مرحله اول فقط فرم زیر را پر کنید.

جواب: شما در کل پروسه مشاوره اپلای با کارشناس در ارتباط خواهید بود. ضمنا شما حتی میتوانید قبل از استارت پروژه گروهتان را تشکیل دهید و سوالی اگر داشتید از کارشناس بپرسید تا خیالتان آسوده گردد.

 • پاسخ: ما معتقدیم در صورتی که شما بخواهید مشاوره مفیدی را دریافت کنید میبایست وقت مشخص و مجزایی برای شما در نظر گرفته شود تا شرایط شما بدرستی بررسی گردد و گزینه های قابل انجام مطرح شود. با این همه شما میتوانید قبل از اینکه با مشاور متخصص ارتباط برقرار کنید به شکل عمومی سوالاتی را با مسئول خدمات در میان بگذارید ولی توصیه میشود هدفمند مسیرتان را دنبال نمائید.
 • پاسخ: در این بخش ما میتوانیم برای درخواست های مشخص شما اپلای کنیم و بخصوص مکاتبات لازم را پوشش دهیم ولی اگر هدفتان دادن مسئولیت 100 درصدی گرفتن فاند به مجموعه باشد احتمالا جواب ما منفی خواهد بود و فقط در مواقعی این بخش مثبت میشود که کارشناس رزومه شما را برای هدف مورد نظر تائید کند و مسیر منطقی ای پیش رو باشد. با توجه به درخواست های زیاد در این بخش با رزومه حداقلی و نمره زبان پایین باید گفت این بخش رقابتی و شناور است و اقدامات در صورت داشتن رزومه متوسط یا ضعی میتواند از سمت ما باشد ولی مسئولتی با ما نحواهد بود.
 • پاسخ: در اینصورت حتما اقدام میشود  تا شانستان امتحان شود. جالب است تعداد زیادی نتایج خوب داشتیم ولی باید همیشه شما بدترین شرایط را پیش بینی کنید ولی امیدوار باشید که بهترین اتفاق بیافتد که در اینصورت بدون اینکه شوکه شوید به نتایج بهتر و سریعتری خواهید رسید.
مشاوره اخذ پذیرش

مشاوره اخذ پذیرش تحصیلی در تمامی مقاطع

مشاوره اخذ پذیرش | پروسه اپلای مسیری زمانبر است که به طور تقریبی شاید تا یک سال زمان ببرد. هزینه های زمانی، مالی مورد نیاز و در خطر دیدن آینده در این امر نیز باعث می شود تا متقاضیان هر گام را با احتیاط اتخاذ کنند. زیرا در صورت خطا در فرآیند اپلای، موجب از بین رفتن یک سال از عمر خود و سرمایه خود می شوند.

به دلیل پیچیدگی ها و ابهام هایی که در فرآیند اخذ پذیرش تحصیلی و مهاجرت تحصیلی و همچنین عدم آگاهی از هر یک از این مراحل وجود دارد، می‌تواند موجب ضایع شدن هزینه و زمان شما شود. از آنجایی که یک دانش اولیه و مبتدی و چه بسا غلط در مورد فرایند اپلای و ویژگی های هر کشور می‌تواند متقاضیان را از مسیر موفقیت در اخذ پذیرش دور بدارد، به همین دلیل نیاز به مشاوره با افراد متخصص و دریافت مشاوره اخذ پذیرش در مراحل اپلای وجود دارد.

افراد زیادی هستند که به عنوان نمونه های موفق اپلای مطرح می شوند اما در این بین، تعداد بسیار بیشتری نیز وجود دارند که علی رغم داشتن شایستگی های لازم، موفق به اخذ پذیرش نمی شوند. دلیل این امر سابقه و رزومه افراد فقط نمی تواند باشد زیرا می توان رزومه ها را با روش هایی بهبود بخشید اما شاید اصلی ترین دلیل در عدم موفقیت این افراد و یا افراد با رزومه های خیلی خوب عدم آگاهی از نکات طلایی اپلای و نیز تجربه کافی است. بنابراین، برنامه ریزی صحیح و پشت سر گذاشتن یک فرایند قدم به قدم قطعاً ضروری است.

گروه همیارپروژه علاوه بر ارائه مقالات و توضیحات بسیار در زمینه مهاجرت و اپلای تحصیلی، به صورت تخصصی در زمینه مهاجرت تحصیلی، مشاوره تحصیلی کامل متناسب با نیازهای متقاضیان ارائه می‌دهد و برای ارائه مشاوره از روش‌های مختلفی مانند مشاوره حضوری، مشاوره تلفنی و مشاوره اپلای آنلاین استفاده می‌کند شما تا بتوانید مناسب‌ترین مشاوره‌ی ممکن را متناسب با نیازهای خود انتخاب کنید.

مراحل ضروری اپلای

در پروسه اپلای برای یک دانشگاه، یک سری مراحل اصلی وجود دارد که هر فردی باید آن ها را به درستی انجام دهد تا به نتیجه برسد. این موارد شامل فاکتورهای زیر می باشند:

 • ارتقا و بهبود بخشیدن رزومه تحصیلی مانند انجام پروژه‌های متنوع زمینه‌ی تحصیلی، یا نگارش مقاله و ..
 • شناخت از کشور ها و دانشگاه هایی که رشته و گرایش شما را ساپورت می کنند.
 • روش های مکاتبه با اساتید
 • نگارش صحیح و درست اسناد مهمی مانند: نگارش sop، نگارش کارولتر، نگارش ایمیل مکاتباتی و …
 • نحوه دریافت کمک هزینه تحصیلی
 • معرفی دانشگاه هایی متناسب با رزومه آکادمیک.

مشاوره اخذ پذیرش تحصیلی

مجموعه همیار پروژه گروهی از فارغ التحصیلان و دانشجویان برتر دانشگاه های ایران، آمریکا، کانادا و اروپا هستند که گرد هم آمده اند تا در این مسیر طولانی در فرایند اپلای در کنار شما باشند. هدف ما از مشاوره اخذ پذیرش و راهنمایی در مسیر دریافت پذیرش تحصیلی، راهنمایی دقیق شما است تا باعث سهولت در مسیر اپلای شود.

در این راستا فارغ التحصیلان دانشگاه های مطرح بین المللی به عنوان مشاور مسیر صحیح شیوه اپلای را به شما معرفی و توضیحات لازم را ارائه می دهند. بهترین گام پیش از طی کردن مراحل پذیرش و بورسیه تحصیلی استفاده از مشاورینی است که مسیر را قبلاً در رشته و کشور مورد نظر پشت سر گذرانده باشند.

در مشاوره های اپلای و مشاوره اخذ پذیرش، با توجه به اطلاعات به‌ دست‌ آمده از رزومه شما تمامی مراحل دریافت پذیرش تحصیلی و اپلای خدمت شما توصیف می‌شود. در بخش نهایی با توجه به درخواست متقاضی، تمامی اطلاعات نظیر اخذ ویزا، شرایط کار پس از تحصیل و … با توجه به کشور انتخاب‌ شده ارائه می‌گردد. از این رو در صورت تمایل برای بررسی شرایط خود برای ادامه تحصیل در دانشگاه‌ های خارج، مشاوران ما می‌توانند با تعیین وقت قبلی به‌ صورت تلفنی یا حتی مشاوره‌ های حضوری و با بررسی سوابق تحصیلی و همین‌طور انواع شرایط موجود، بهترین گزینه‌ها را به شما پیشنهاد دهند.

مشاوره گام به گام اپلای

پرداخت هزینه WES  | اپلای | پرداخت هزینه چاپ مقاله | پرداخت در ebay | خرید از udemy

توسط
تومان