مشاوره گام به گام اپلای

مشاوره اخذ پذیرش

صفحه 1 از 6
در این بخش اطلاعات لیسانس خود را وارد کنید
در این بخش اطلاعات لیسانس خود را وارد کنید
در این بخش اطلاعات لیسانس خود را وارد کنید

بسته صفر تا 100 اخذ پذیرش همیار اپلای شامل خدمات زیر می باشد

 1. بسته صفر تا صد همیار اپلای برای گرفتن پذیرش تحصیلی با فاند
 2. مشاوره تحصیلی (برای انتخاب رشته و یا زمینه کاری)
 3. معرفی لیست ده دانشگاه از میان 1000 دانشگاه نخست دنیا برای ارسال مدارک جهت اخذ پذیرش
 4. نگارش رزومه (پیشینه تحصیلی و یا کاری)
 5. نگارش نامه­ برای مکاتبه با اساتید
 6. نگارش انگیزه نامه (SOP, RI, SOI)
 7. نگارش کاورلتر
 8. ایجاد صفحات اجتماعی (پروفایل لینکداین و غیره)
 9. طراحی وب سایت شخصی (به زبان انگلیسی و یا فارسی)
 10. تولید محتوای وب سایت شخصی (به زبان انگلیسی و یا فارسی)
 11. مشاوره برای مصاحبه اسکایپ
 12. مشاوره برای تدوین رزومه، انگیزه نامه، کاورلتر و سایر نامه ­های مکاتباتی با استادان
 13. ترجمه رسمی مدارک تحصیلی
 14. آماده سازی و ارسال مدارک
 15. اقدام برای انواع جایزه­ ها و بورس­های تحصیلی
 16. مشاوره برای تهیه مدارک درخواست ویزا
 17. تهیه مسکن در خارج

مشاوره گام به گام اپلای

پروسه اپلای مسیری زمانبر است که به طور تقریبی شاید تا یک سال زمان ببرد. هزینه های زمانی، مالی مورد نیاز و در خطر دیدن آینده در این امر نیز باعث می شود تا متقاضیان هر گام را با احتیاط اتخاذ کنند زیرا در صورت خطا در فرآیند اپلای، موجب از بین رفتن یک سال از عمر خود و سرمایه خود می شوند.

به دلیل پیچیدگی ها و ابهام هایی که در فرآیند اخذ پذیرش تحصیلی و مهاجرت تحصیلی و همچنین عدم آگاهی از هر یک از این مراحل، می‌تواند موجب ضایع شدن هزینه و زمان شما شود. از آنجایی که یک دانش اولیه و مبتدی و چه بسا غلط در مورد فرایند اپلای و ویژگی های هر کشور می‌تواند متقاضیان را از مسیر موفقیت به اخذ پذیرش دور بدارد، نیاز به مشاوره با افراد متخصص در این زمینه را ایجاب می کند.

افراد زیادی هستند که به عنوان نمونه های موفق اپلای مطرح می شوند اما در این کنار، تعداد بسیار بیشتری نیز وجود دارند که علی رغم داشتن شایستگی های لازم، موفق به اخذ پذیرش نمی شوند. دلیل این امر سابقه و رزومه افراد فقط نمی تواند باشد زیرا می توان رزومه ها را با روش هایی بهبود بخشید اما شاید اصلی ترین دلیل در عدم موفقیت این افراد و یا افراد با رزومه های خیلی خوب عدم آگاهی از نکات طلایی اپلای و نیز تجربه کافی است. بنابراین، برنامه ریزی صحیح و پشت سر گذاشتن یک فرایند قدم به قدم قطعاً ضروری است.

مجموعه همیار اپلای در زمینه مهاجرت تحصیلی، مشاوره تحصیلی کامل متناسب با نیازهای متقاضیان ارائه می‌دهد و برای ارائه مشاوره از روش‌های مختلفی مانند مشاوره حضوری، مشاوره تلفنی و مشاوره اپلای آنلاین استفاده می‌کند تا بتواند مناسب‌ترین مشاوره‌ی ممکن را متناسب با نیازهای خود انتخاب کنید.

مراحل ضروری اپلای

در پروسه اپلای برای یک دانشگاه، یک سری مراحل اصلی وجود دارد که هر فردی باید آن ها را به درستی انجام دهد تا به نتیجه برسد. این موارد شامل فاکتورهای زیر می باشند:

 • ارتقا و بهبود بخشیدن رزومه تحصیلی مانند انجام پروژه‌های متنوع زمینه‌ی تحصیلی، یا نگارش مقاله و ..
 • شناخت از کشور ها و دانشگاه هایی که رشته و گرایش شما را ساپورت می کنند.
 • روش های مکاتبه با اساتید
 • نگارش صحیح و درست اسناد مهمی مانند: نگارش sop، نگارش کارولتر، نگارش ایمیل مکاتباتی و …
 • نحوه دریافت کمک هزینه تحصیلی
 • معرفی دانشگاه هایی متناسب با رزومه آکادمیک.

مشاوره اخذ پذیرش تحصیلی

مجموعه همیار پروژه بوسیله طیفی از فارغ التحصیلان و دانشجویان برتر دانشگاه های ایران، آمریکا، کانادا و اروپا جمع اوری شده اند تا در این مسیر طولانی در فرایند اپلای در کنار شما باشند. هدف ما از مشاوره و اخذ پذیرش تحصیلی، راهنمایی دقیق شما است تا باعث سهولت در مسیر اپلای شود. در این راستا فارغ التحصیلان دانشگاه های مطرح بین المللی به عنوان مشاور مسیر صحیح شیوه اپلای را به شما معرفی و توضیحات لازم را ارائه می دهند. بهترین گام پیش از طی کردن مراحل پذیرش و بورسیه تحصیلی استفاده از مشاورینی است که مسیر را قبلاً در رشته و کشور مورد نظر پشت سر گذرانده باشند.

در مشاوره های اپلای، با توجه به اطلاعات به‌ دست‌ آمده از رزومه شما تمامی مراحل اخذ پذیرش خدمت شما توصیف می‌شود. در بخش نهایی با توجه به درخواست متقاضی، تمامی اطلاعاتی نظیر اخذ ویزا، شرایط کار پس از تحصیل و … با توجه به کشور انتخاب‌ شده ارائه می‌گردد. از این رو در صورت تمایل برای بررسی شرایط خود برای ادامه تحصیل در دانشگاه‌ های خارج، مشاوران ما می‌توانند با تعیین وقت قبلی به‌ صورت تلفنی یا حتی مشاوره‌ های حضوری و با بررسی سوابق تحصیلی و همین‌طور انواع شرایط موجود، بهترین گزینه‌ها را برای شما پیشنهاد دهند.

مشاوره گام به گام اپلای

توسط
تومان