نگارش ایمیل مکاتباتی | نگارش نامه مکاتباتی انگلیسی | نامه نگاری های اداری انگلیسی

نگارش ایمیل مکاتباتی
5/5 - (1 امتیاز)

نگارش ایمیل مکاتباتی

یکی از مهارت هایی که همیشه در فرآیند اپلای خیلی مهم هستند، مکاتبه با اساتید یا دانشگاه‌ها می باشد. متقاضیان بسیار زیادی وجود دارند که به ‌دلیل عدم توانایی در ایجاد ارتباط با اساتید و دانشگاه‌ها علی رغم توانایی های بالا و رزومه خوبی، از فرآیند اپلای از سایر رقیبان عقب می مانند. این همان دلیلی است که مشاهده می کنیم که افرادی با رزومه خیلی خوب موفق به اخذ پذیرش تحصیلی نمی شوند و در مقابل شخصی با داشتن رزومه متوسط، از چندجای خوب  موفق به اخذ پذیرش می شوند.

در زمان های اپلای هر استادی ممکن است که در روز بیشتر از ۱۰۰ مورد ایمیل دریافت کند. بنابراین مسلم است که وقت و حوصله نمی کنند همه را بررسی کنند. علاوه بر این، حتی ایمیل هایی را که بررسی می کنند، اگر نتواند نظرشان را سریعا جلب کند از  حیطه گزینش خارج می شود. دلیل اصلی مشکلات افرادی که در زمان ایمیل پاسخی از استادی دریافت نمی کنند این است که اغلب دانشجویان از ایمیل‌های کلیشه‌ای، تکراری یا غیر حرفه‌ای استفاده می‌کنند و از انجایی که اساتید از این قبیل ایمیل ها بسیار زیاد مشاهد می  کنند، خیلی سریع می توانند متوجه شوند که متقاضی این ایمیل را نوشته است و یا از جایی کپی برداری کرده است.

همواره باید به این نکته باید توجه کرد که ایمیل به ‌استاد یا دانشگاه‌ها صرفاً جهت نمایش دادن رزومه‌ی نیست. استاد مربوطه می‌تواند از روی ایمیل دریافتی از افراد، به‌ میزان علاقه‌مندی، اهداف، توانایی‌ها و جدیت شان پی ببرد.

 حتی اگر افرادی که از رزومه‌ی بسیار خوبی برخوردار هستند، سرانجام باید بتوانند که توجه استاد یا دانشگاه را جلب کنند تا رزومه شان را بررسی کند و این کار دقیقا توسط یک ایمیل حرفه ای که به صورت صحیح تنظیم شده باشد، انجام می شود.

خدمات اپلای

مجموعه همیار اپلای با داشتن کارشناسان باتجربه و موفق در زمینه نامه های مکاتباتی و اخذ پذیرش یا اپلای اماده است در صورت تمایل شما دوستان و متقاضیان عزیز مشاوره اپلای و یا انجام نامه های مکاتباتی را به صورت صفر تا صد برعهده بگیرد. در صورت تمایل به سایت همیار اپلای مرجعه نمایید.

مشاوره اخذ ویزا | تاثیر لینکدین در اپلای | لندینگ فی کانادا | اپلیکیشن فی اسکیل ورکر کانادا | اجاره خانه در ایتالیا

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان