معرفی بنیاد آموزشی NovoED

رشته های تحصیلی مشکل ساز ویزا آمریکا

بنیاد آموزشی NovoED

این بنیاد آموزشی نخستین بار در دانشگاه استنفورد آمریکا با هدف تدریس رایگان و آنلاین دوره های مدیریتی، اقتصادی و کسب و کاری راه اندازی شد تا آموزش های لازم را توسط استادان مجرب به راه اندازان کسب و کارهای نوپا بدهند.

این بنیاد هم اکنون آموزش های مختلفی را ارائه می دهد و علاقه مندان می توانند با شرکت در این دوره ها و تشکیل گروه های کاری از سرتاسر دنیا نه تنها مهارت های لازم را به طور رایگان کسب نمایند بلکه گواهی پایان دوره و همچنین دوستان بین المللی زیادی پیدا کنند.

با بازدید بخش Resource وب سایت این شرکت می توانید از آخرین وبینارهای آموزشی آگاهی یابید و برای شرکت در دوره ثبت نام نمائید.

همچنین در سال های اخیر این بنیاد دانشگاه فیلانتروپی (دانشگاه بشردوستانه) را راه اندازی کرد که انواع دوره های آموزشی را در ترم های به طور معمول ۲ ماه ارائه می دهد. برای اطلاع از این دوره های آموزشی می توانید به وب سایت زیر مراجعه نمائید.

philanthropyu

دوره های آموزشی دانشگاه فیلانتروپی توسط استادان مجرب از دانشگاه های مطرح دنیا همانند استنفورد و کلیفرنیا برکلی ارائه می شود. این دوره ها تمامی به شکل آنلاین و با رعایت تمامی استانداردهای آموزشی ارائه می شود به طوری که شما موظف به تحویل تمرین های هفتگی، تشکیل گروه ها برای حل پروژه های درسی و همچنین بحث و تبادل نظر با استاد حل تمرین خود هستید.

مقاله مرتبط: هزینه زندگی دانشجویی در آلمان | ویزا تحصیلی آلمان | بورسیه تحصیلی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان