فرم ارزیابی وضعیت پرونده تحصیلی + مشاوره رایگان

دانشگاه صنعتی نانیانگ سنگاپور | دانشجویان ایرانی در دانشگاه نانیانگ

دانشگاه صنعتی نانیانگ

دانشگاه صنعتی نانیانگ سنگاپور

دانشگاه ملی سنگاپور (NUS)، دانشگاه بین المللی پیشرو در آسیا، دانشگاه پرچم دار سنگاپور است که با توجه به دیدگاه ها و تخصص های آسیا، یک رویکرد جهانی برای آموزش و تحقیقات ارائه می دهد.

این دانشگاه دارای ۱۷ دانشکده در سه پردیس است. بیش از ۳۸،۰۰۰ دانشجو از ۱۰۰ کشور در این دانشگاه در حال تحصیل هستند.

قوی ترین دانشکده های NUS، دانشکده مهندسی و دانشکده کسب و کار هستند. دانشکده فنی NUS رتبه دوم و چهارم در جهان را از نظر رتبه بندی ARWU و رتبه بندی QS و یک را در سنگاپور را دارد. دانشکده کسب و کار این دانشگاه برترین دانشکده کسب و کار برتر سنگاپور است که رتبه جهانی ۲۴ (۱ در سنگاپور) در رتبه بندی Financial Times و ۱ در سنگاپور برای ۱۳ سال متوالی در رتبه بندی Economist است.

در زمینه آموزش و پژوهش دوره دکتری این دانشگاه دارای تبادلات مشترک بین‌المللی با سایر دانشگاه‌های تراز اول جهان است. به عنوان نمونه می‌توان به دوره مشترک دکتری و فوق دکتری این دانشگاه با انستیتو تکنولوژی ماساچوست (MIT) اشاره کرد.

گرچه تا کنون محوریت دانشگاه نانیانگ بیشتر مهندسی و علوم پایه بوده‌است، اما اخیراً دانشکده پزشکی این دانشگاه نیز تأسیس شده‌است و با همکاری دانشگاه امپریال کالج لندن آغاز به کار کرده‌ است و احتمالاً به دانشجویان مدرک مشترک با امپریال کالج داده خواهد شد.

دانشجویان ایرانی در دانشگاه نانیانگ

بیش از ۲۰۰ دانشجوی ایرانی در نانیانگ تحصیل کرده و می‌کنند که همگی در مقاطع تحصیلات تکمیلی و اکثراً دکترا بوده‌اند. تقریباً تمام آنها مدرک قبلی خود را از یکی از ده دانشگاه برتر ایران کسب کرده بوده‌اند. موفقیت دانشجویان ایرانی در انجام پژوهش های بنیادین، انتشار مقالات کلیدی (با ضریب تأثیرگذاری بالای ۱۰)، دریافت بودجه‌های پژوهشی چند صد هزار دلاری و قبولی برای ادامه تحصیل دکتری و فوق دکتری در دانشگاه‌های تراز اول دنیا، مثال زدنی بوده‌است.

لینک دانشگاه نانیانگ سنگاپور


نگارش  SOP، نگارش رزومه و نگارش CV، نگارش کاورلتر، نگارش برنامه تحصیلی یا Study Plan، نگارش توصیه نامه، طراحی وب سایت آکادمیک جهت اخذ پذیرش، ثبت نام کالج و مشاوره اخذ پذیرش تحصیلی وابسته به رزومه شما

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان