مشاوره مهاجرت تحصیلی | مشاوره تخصصی اخذ پذیرش از دانشگاه های خارج از کشور

مشاوره مهاجرت تحصیلی
5/5 - (1 امتیاز)

مشاوره مهاجرت تحصیلی

مشاوره مهاجرت تحصیلی | فرآیند اپلای اخذ پذیرش تحصیلی به دلیل پیچیدگی ها همیشه دارای ابهام های بسیاری است. نا آگاهی در هر یک از این مراحل می‌تواند سبب تلاش های بیهوده و دلسری شما در این زمینه شود. از آنجایی که بسیاری از متقاضیان در این امر دارای یک اطلاعات اولیه  و ناقص هستند که چه بسا غلط حتی این اطلاعات نیز غلط باشد، می‌تواند متقاضیان را از مسیر یک اپلای خوب دور کند. از این رو نیاز به یک مشاوره با افراد متخصص در این زمینه می تواند کمک کننده باشد.

افراد بسیاری وجود دارند که به عنوان نمونه های موفق اپلای مطرح می شوند. اما این تنها بخشی از قضیه می باشد و تعداد بسیار بیشتری نیز وجود دارند که علی رغم داشتن شایستگی های لازم، موفق به اخذ پذیرش نمی شوند. دلیل این امر  را تمی توان فقط در سابقه و رزومه افراد جستجو کرد. زیرا رزومه های افرارد با ترفندهایی مخصوص که فقط کارشناسان آگاه در این امر اطلاع دارند می تواند بهبود بخشیده شود. دلیل اصلی عدم موفقیت بسیاری از افراد بخصوص افراد با رزومه های خیلی خوب عدم آگاهی از نکات طلایی اپلای و نیز تجربه کافی است. مراحلی که در حین مشاوره اپلای ضروری است شامل:

فواید مشاوره اپلای

ارتقا و بهبود رزومه تحصیلی مانند انجام پروژه های متنوع زمینه ی تحصیلی، یا نگارش مقاله، آشنایی با کشور ها و دانشگاه هایی که رشته و گرایش شما را بیشتر جذب می کنند، مکاتبه با اساتید، نگارش فرم های مورد نظر آنها مانند sop، نحوه دریافت کمک هزینه تحصیلی، معرفی دانشگاه هایی متناسب با رزومه دانشگاهی و تحصیلی افراد می باشد.

مجموعه همیار اپلای توسط جمعی از فارغ التحصیلان و دانشجویان برتر دانشگاه های اروپا، آمریکا و کانادا در تلاش است تا فرایند اپلای را به صورت علمی پیش ببرد و از این رو در این زمینه موفقیت های بسیاری را کسب کرده است. هدف مجموعه همیار اپلای برای مشاوره و اخذ پذیرش تحصیلی، راهنمایی دقیق متقاضیان عزیز است تا باعث سهولت در مسیر اخذ پذیرش تحصیلی در کشور مورد نظرتان شود.

در این راستا فارغ التحصیلان دانشگاه های مطرح بین المللی به عنوان مشاور مسیر صحیح شیوه اپلای را به شما معرفی و توضیحات لازم را ارائه می دهند. بهترین گام پیش از طی کردن مراحل پذیرش تحصصیلی و بورسیه تحصیلی استفاده از مشاورینی است که مسیر را قبلاً در رشته و کشور مورد نظر پشت سر گذرانده باشند.

پر درآمدترین شغل‌ها در آلمان | پذیرش گرفتن در حین خدمت | بورسیه های تحصیلی انگلستان | فاند دکتری TA و RA

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان