ثبت سفارش پرداخت با پی پال | خرید اینترنتی با پی پال

پرداخت با پی پال

ثبت سفارش پرداخت با پی پال (PAYPAL)

یکی از رایج‌ترین سیستم‌های پرداخت اینترنتی در جهان پی‌پال می‌باشد که باعث انتقال وجه آسان برای مشتریان شده است. امروزه پی‌پال در ۱۹۰ بازار فعالیت می‌کند که بیش از ۲۳۲ میلیون حساب دارد. پی‌پال به مشتریان اجازه می‌دهد تا به ارسال، دریافت و نگهداری پول در ۲۴ ارز مختلف بپردازند. یک حساب پی‌پال می‌تواند از طریق حساب بانکی، دفاتر خدمات مالی و یا کارت اعتباری شارژ شود. این سیستم انتقال وجه و پرداخت را از طریق اینترنت به صورت آنی انجام برای خریدهای اینترنتی، سایت‌های حراج و سایر کاربردهای اقتصادی را با دریافت هزینه انجام می‌دهد. همچنین ممکن است برای انتقال و دریافت پول نیز هزینه‌ای دریافت دارد که بسته به مقدار پول جابجا شده است. استفاده از حساب پی پال ممکن است به دلایل مختلف نظیر خرید آنلایـن، برای تجارت تمام وقت آنلاین باشد.

روش پرداخت با پی پال

نخست پس از انجام مراحل سفارس گیری خود در وب سایت مربوطه، به مرحله ای می رسید که بایستی توسط یکی از چند روش پرداختی، حساب خود را تسویه کنید.  برای پرداخت حساب خود با پی پال، آیکون مربوط به ان را بزنید که معرف PayPal است. پس از انجام این مرحله و در این حالت به منظور ثبت سفارش خود، لینک صفحه مورد نظر  را برای ما ارسال نمایید. در صورتی که در وب سایت مربوطه یک اکانت برای خود افتتاح کرده اید، قبل از ثبت سفارش نام کاربری و گذرواژه را برای ما ارسال کنید.

روش دیگر، به صورتی است که شخصی که قصد دارید تا برای ان وجه ارسال کنید دارای حساب پی‌پال است. از این رو دریافت کننده که شما می‌خواهید مبلغی را برای آن‌ها ارسال کنید یک اکانت پی پال را در اختیار شما می‌گذارد که شما بایستی پول را به آن حساب ارسال کنید. به این روش Send Money گفته می‌شود و در این حالت جهت ارسال پول به PayPal Account یا PayPal ID دریافت کننده مبلغ نیاز داریم.  در این حالت لازم است پیش از ثبت سفارش، در وب سایت فرد یا سازمان دریافت کننده و یا در ایمیلی که از آن‌ها دریافت کرده‌اید، PayPal Account را پیدا نمایید و حصول اطمینان کنید. ذکر این نکته لازم است تا از ان اگاه باشید که در استفاده از روش Send Money، از مبلغ ارسال شده حداکثر ۵ درصد به عنوان کارمزد توسط پی پال کسر می شود و مبلغ کمتری به حساب پی پال دریافت‌ کننده واریز می‌شود.

روش دوم، در اختیار داشتن یک صورتحساب پی پال یا PayPal Invoice است.

برخی از دریافت کننده‌ها نظیر افراد، موسسات، شرکت خارجی جهت پرداخت برای شما از طریق ایمیل یک صورتحساب پی پال یا PayPal Invoice را ارسال می‌کنند. هر صورتحساب پی پال دارای مبلغ، حساب پی پال دریافت کننده است که با کلیک بر روی آن یک صفحه در سایت پی پال باز می‌شود. در این صفحه جدید، مبلغ نهایی پرداخت پس از کسر مالیات و سایر هزینه‌ها و فرم پرداخت با پی پال قابل مشاهده است. در این روش برای پرداخت با PayPal، ضروری است Invoice مربوطه یا لینک مربوطه پرداخت برای ما ارسال شود.

پرداخت هزینه گواهی پذیرش کبک | پرداخت هزینه اپلیکیشن فی ویزای کانادا

پرداخت با پی پال

درخواست سفارش

در ادامه می‌توانید فرم درخواست سفارش را که در زیر نوشته شده است را تکمیل نمایید تا سفارش پرداخت شما ثبت شود. شما می‌توانید از طریق این فرم همه سفارش‌های پرداخت با پی پال را ثبت کنید.

لندینگ فی کانادا | اپلیکیشن فی اسکیل ورکر کانادا | پرداخت اپلیکیشن فی | پرداخت هزینه اپلیکیشن فی ویزای کانادا

توسط
تومان