تغییرات جدید آزمون تافل | تغییرات جدید در ارائه نمرات آزمون تافل

هزینه آزمون تافل

 تغییرات جدید آزمون تافل

بر اساس آخرین از اطلاعیه موسسه ETS، متقاضیانی که آزمون تافل خود را داده اند، بلافاصله پس از پایان آزمون می توانند نمرات Reading و Listening خود را در انتهای آزمون مشاهده نمایند.

این امکان تا قبل از این، برای مشاهده نمره‌ی وربال و کوانت آزمون GRE فراهم بود.  بر اساس این اطلاعیه، متقاضیان پس از مشاهده‌ی نمرات Reading و Listening خود، اگر از نمره ای که کسب کرده اند راضی نباشند می‌توانند آزمون را لغو کنند و برای مابقی مهارت ها و نمره کل دیگر نمره‌ای صادر نشود. بنابراین امکان اینکه یک نمره را دریافت و دیگری لغو شود به هیچ عنوان فراهم نیست.

بر این اساس، هزینه‌ی آزمون بعد از زمان لغو کردن باز گردانده نمی‌شود و برای آزمون مجدد باید مانند دفعه قبل مبلغ ۲۲۵ دلار هزینه پرداخت شود. همچنین بعد از لغو کردن آزمون، هیچ نمره‌ای به متقاضی یا دانشگاه‌های مورد نظر متقاضی ارائه نمی شود. متقاضیان ۶۰ روز پس از لغو کردن آزمون وقت دارند تا درخواست تصحیح دوباره را بدهند. برای اینکار متقاضی باید مبلغی در حدود ۲۰ دلار را پرداخت کند. برای افرادی که تمایل دارند تا نمرات Writing و Speaking را دریافت کنند، این نمرات بر طبق رویه قبل تقریباً ۶ روز پس از تاریخ آزمون بصورت آنلاین اعلام خواهد شد.

پیشنهاد مطالعه: نمونه SOP | مشاوره اپلای | ثبت اطلاعات هویتی اپلای

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان