airbnb و اقامت ارزان !

airbnb و اقامت ارزان

airbnb و اقامت ارزان

سال ۲۰۰۷ دو جوان با نام های برایان چسکی و جویی گبیا، به تازگی در سان فرانسیسکو خانه ای اجاره کرده بودند که از عهده اجاره اش بر نمیامدند. آن ها در نهایت تصمیم گرفتند برای آن که بتوانند اجاره خود را پرداخت کنند، تشکی بادی در میان خانه قرار داده و خانه ی خود را به مهمانسرایی کوچک تبدیل کنند!

مهمان یا مهمانان به ازای یک شب خوابیدن در خانه و دریافت یک وعده صبحانه ساده مبلغی را پرداخت میکردند، و از این طریق برایان و جویی توانستند مخارج اجاره خود را تامین کنند.

برایان و جویی امروز از طریق همین ایده ساده خود، صاحب یکی از بزرگترین و ثروتمند ترین کمپانی های دنیا هستند! آن دو با کمک یکدیگر به سرعت ایده خود را گسترش داده و وبسایتی را راه اندازی نمودند که در آن افراد دیگر نیز میتوانستند خانه ی خود و یا اتاقی از خانه خود را کرایه دهند. در سال ۲۰۰۹ وبسایت Airbnb رسما راه اندازی شد و به سرعت توانست جذب سرمایه های بسیار هنگفت کند.

اما این وبسایت دقیقا چه میکند؟

در این وبسایت افرادی که میخواهند مکانی را برای اجاره کوتاه مدت قرار دهند، بدون اهمیت اینکه این مکان چه نوع مکانی است و چقدر مساحت دارد میتوانند آن را برای اجاره قرار دهند. این مکان میتواند یک اتاق کوچک در خانه ی یک خانواده باشد و یا میتواند یک ویلای بزرگ با امکانات بسیار زیاد باشد. ورود به سایت و عضویت در آن رایگان است اما کمپانی Airbnb در زمان اجاره مکان، هم از مهمان و هم از میزبان کارمزد دریافت میکند.

در این وبسایت شما میتوانید مکان خود را با قیمت های مختلفی برای اجاره قرار دهید و مبلغ اجاره را وابسته به زمان سال مورد نظر مهمان و یا خدماتی که مهمان قصد استفاده از آن را دارد قرار دهید. البته خدمات این وبسایت بسیار بیش از این ها است که به برخی از آن ها اشاره میکنیم.

امنیت در این وبسایت بسیار بالاست. چناچنه فردی پس از ورود و عضویت در سایت تمایل به استفاده از خدمات این کمپانی داشته باشد، باید تایید هویت شود. Airbnb در تایید هویت بسیار سخت گیر است. افراد موظف هستند اسکن کارت شناسایی و آدرس منزل تایید شده ای را در اختیار وبسایت قرار دهند.

جهت ایجاد احساس امنیت بیشتر در مشتریان، ایر بی ان بی به میزبانان پیشنهاد میدهد از خدمات بیمه ی این شرکت نیز استفاده نمایند. بیمه این شرکت به میزبانان در صورت ایجاد شدن خسارت از طرف مهمانان، خسارت ایجاد شده را جبران میکند. همچنین پشتیبانی این وبسایت به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به مشکلات ایجاد شده است.

Airbnb شرایط بسیار مناسبی را ایجاد کرده است که مهمانان و میزبانان میتوانند پیش از اینکه تصمیم به ملاقات یکدیگر بگیرند، با همدیگر به خوبی آشنا شوند. از جمله این امکانات، وجود شرایطی است که افراد میتوانند به هم امتیاز داده و در ارتباط با هم نظر دهند.

به این ترتیب شما قبل از اینکه از فردی اتاقی اجاره کنید، میتوانید ببینید مهمانان قبلی به فرد چه نمره ای داده و در مورد او چه نظری داشته اند. همچنین حساب های کاربری افراد قابل اتصال به شبکه های اجتماعی است که از این طرق شما میتوانید پیش از ملاقات فرد مقابلتان، با مشاهده شبکه های اجتماعی وی با روحیات و سلایق وی بیشتر آشنا شوید.

در Airbnb شما میتوانید با فیلتر های جستجوی بسیار پیشرفته ای که دارد، به خوبی به نتیجه مورد قبول خود برسید. شما میتوانید در قسمت جستجوی سایت، نتایج جستجو را بر اساس تاریخ، مکان دقیق، حدود هزینه، حدود متراژ و …. فیلتر نمایید.

Airbnb جهت انتخاب صحیح تر و بهتر افراد، به میزبانان پیشنهاد میدهند عکس هایی با کیفیت و وضوح بالا از مکان خود بگذارند و حتی به برخی کاربران پیشنهاد میدهد که به صورت رایگان، خود کمپانی از محل آن ها عکس های حرفه ای بگیرد.

پرداخت هزینه گواهی پذیرش کبک | پرداخت با پی پال | پرداخت هزینه اپلیکیشن فی ویزای کانادا | پرداخت سویس فی

کمپانی ایر بی ان بی امروزه بسیار موفق و عظیم است. بیش از ۳۰۰۰۰۰۰ مکان برای اجاره در این وبسایت قابل مشاهده است. در بیش از ۶۵۰۰۰ شهر دنیا میتوانید از طریق این وبسایت مکانی برای اجاره بیابید و ۱۹۱ کشور دنیا مشغول استفاده از این خدمات هستند. این شرکت که صاحبان آن ۹ سال پیش از عهده اجاره منزل شخصی خویش برنمی آمدند، امروز سهامی ۳۱ ملیارد دلاری دارد!

به وسیله خدمات این کمپانی، امروزه سفر خارجی برای علاقه مندان به سفر بسیار ارزان تر شده است. برآورد شده که به صورت میانگین، با هزینه ای که میتوان در یک هتل متوسط یک اتاق کوچک اجاره کرد، در Airbnb با همان هزینه میتوان یک خانه شخصی حیاط دار اجاره نمود! اگر شما هم علاقه به سفر خارجی دارید ولی از مخارج سنگین اقامت نگرانید، همین الآن سری به این وبسایت بزنید. از مشاهده قیمت ها شگفت زده خواهید شد!

لندینگ فی کانادا | اپلیکیشن فی اسکیل ورکر کانادا | پرداخت اپلیکیشن فی | پرداخت هزینه اپلیکیشن فی ویزای کانادا

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان