فرم ارزیابی وضعیت پرونده تحصیلی + مشاوره رایگان

پرداخت شهریه دانشگاه انگلستان

پرداخت شهریه دانشگاه انگلستان
5/5 - (1 امتیاز)

عناوین مقاله:

مراحل پرداخت شهریه دانشگاه انگلستان در همیارپروژه

1. تکمیل فرم توسط شما

2. تشکیل گروه توسط مجموعه همیارپروژه نوین در کوتاه ترین زمان ممکن

3. گرفتن قیمت ارز مورد نظر + بررسی اطلاعات حساب مقصد جهت پرداخت

4. پرداخت امن در کمترین زمان ممکن توسط مجموعه همیارپروژه نوین ( برای پرداخت لطفا ددلاین و نوع پرداخت را در نظر داشته و به کارشناسان مجموعه اطلاع دهید.)

فرم درخواست پرداخت شهریه دانشگاه انگلستان

پرداخت شهریه دانشگاه انگلستان

پرداخت شهریه دانشگاه انگلستان | شهریه هزینه های تحصیل توسط دانشگاه ها و کالج ها برای پوشش عناصر کلیدی دوره و زندگی آکادمیک شما و همچنین خدمات اصلی مربوط به رفاه و تجربه دانشجویان در محوطه دانشگاه می باشد که دانشجو موظف به پرداخت آن خواهد بود. پرداخت شهریه و تامین آن روش ها و شیوه های مختلفی دارد.

شهریه دانشگاه های انگلستان چقدر است؟

شهریه دانشگاه های مختلف، متفات است و در کشور انگلستان شهریه اغلب بیش از 10000 پوند در سال است و علاوه بر آن باید هزینه های زندگی دانشجویی را نیز پرداخت کنید. بنابراین، باید با دقت بودجه بندی کنید و مطمئن شوید که مزایای مدرک ارزش هزینه ها را دارد.

اگرچه قوانین دقیقی وجود ندارد، اما در اینجا چهار نکته وجود دارد که بر میزان شهریه هر دانشگاه و دوره ای تاثیر گذار خواهد بود:

 • هرچه یک دانشگاه معتبرتر باشد، احتمالاً گرانتر خواهد بود. لیست 10 دانشگاه برتر انگلستان را بررسی کنید تا ایده بگیرید که کدام یک از دانشگاه ها بهترین در نظر گرفته می شوند.
 • مدارک پزشکی و علوم عموماً بیشتر از مدارک مبتنی بر سخنرانی و تئوری هزینه دارند. این امر به ویژه در مورد دوره هایی که نیاز به تجهیزات گران قیمت یا دسترسی به آزمایشگاه دارند صادق است.
 • طول دوره شما بر هزینه کلی آن تأثیر می گذارد. این به این دلیل است که هزینه های تحصیل به صورت سالانه دریافت می شود.
 • سطح مطالعه نیز ممکن است بر هزینه تأثیر بگذارد. اگرچه همیشه اینطور نیست، اما مدارک فوق لیسانس و دکترا می توانند گرانتر از مقطع کارشناسی باشند.

شهریه بهترین دانشگاه های انگلستان:

 • شهریه دانشگاه کمبریج برای دانشجویان بین المللی حدود 23000 پوند در سال محاسبه می شود
 • شهریه دانشگاه آکسفورد برای دانشجویان بین المللی حدود 24000 پوند در سال محاسبه می شود.
 • شهریه دانشگاه لندن برای دانشجویان بین المللی حدود 10000 پوند تا 28000 پوند در سال محاسبه می شود.
 • شهریه دانشگاه منچستر برای دانشجویان بین المللی حدود 19000 پوند تا 28000 پوند در سال محاسبه می شود.
 • شهریه دانشگاه ادینبورگ برای دانشجویان بین المللی حدود 23000 پوند تا 27000 پوند در سال محاسبه می شود.

پرداخت اقساطی شهریه دانشگاه های انگلستان

از جمله مزیت های تحصیل در دانشگاه های انگلستان امکان پرداخت اقساطی شهریه در بسیاری از دانشگاه ها برای دانشجویان است، اما یکی از الزامات پرداخت اقساطی شهریه دانشگاه انگلستان پرداخت از طریق حساب بانکی اعتباری مثل کردیت کارت جهت برداشت خودکار شهریه در تاریخ های مقرر می باشد.

از آنجایی که باز کردن حساب بانکی برای دانشجویان جدیدالورود بسیار دشوار و یا به عبارتی غیر ممکن است این روش برای ترم اول و دوم کاربرد نخواهد داشت و دانشجو موظف است شهریه ترم های اولیه دانشگاه های انگلستان را به صورت یکجا پرداخت کند و برای این منظور باید منابع مالی کافی در اختیار داشته باشد. زیرا در صورت عدم پرداخت به موقع شهریه شخص دچار مشکلات آموزشی مانند عدم امکان ثبت نام یا عدم امکان استفاده از خوابگاه و … خواهد شد و یا در صورت ادامه این روند گزارش دانشگاه به اداره مهاجرت این کشور را در پی خواهد داشت.

روش های پرداخت شهریه دانشگاه های انگلیس برای دانشجویان ایرانی

پرداخت شهریه انگلستان به دلیل روابط مالی قوی این کشور با سایر کشور ها به راحتی قابل انجام است که برای نمونه می توان از روش های زیر اقدام کرد:

 • پرداخت از طریق کارت های اعتباری مانند ویزا کارت یا مستر کارت
 • پرداخت از طریق شبکه بانکی سوئیفت.
 • پرداخت از طریق سرویس پرداخت های بین المللی آنلاین مانند پی پال.

اما از آنجایی که تمامی روش های فوق برای کشور ایران غیر فعال بوده و به دلیل تحریم هایی که توسط آمریکا و اتحادیه اروپا علیه ایران وجود دارد هیچ یک از روش های فوق در کشور ما در دسترس نیستند؛ کاربران ایرانی در امر پرداخت های بین المللی با موانع بسیاری رو به رو هستند. از جمله روش های امن و معتبر دور زدن این موانع استفاده از خدمات شرکت های واسطه است که در کشور های خارجی حساب های ارزی معتبر دارند. همیارپروژه نوین به عنوان یک سرویس پرداخت بین المللی، انواع خدمات در زمینه پرداخت شهریه دانشگاه های خارجی از جمله انگلستان را ارائه می دهد.

راهنمای پرداخت شهریه دانشگاه انگلستان

اگر به دنبال پرداخت شهریه دانشگاه انگلستان هستید احتمالا مراحل قبلی یعنی دریافت پذیرش در دوره یا کورسی را پشت سر گذاشته اید. بسیار مهم است که پرداخت شهریه از طریق راه های معتبر و امن انجام شود تا در ادامه ی روند تحصیل شما مشکلی به وجود نیاید. یکی از بهترین روش ها و معتبر ترین روش ها برای پرداخت شهریه دانشگاه های انگلستان و دیگر کشور ها استفاده از خدمات پرداخت ارزی بین المللی همیارپروژه است.

مجموعه همیارپروژه نوین همه روزه تعداد بسیاری از دانشجویان و متقاضیان پرداخت های بین المللی را در این رابطه همراهی می کند و شما می توانید بدون نیاز به هیچگونه حساب و کارت بین المللی از خدمات ما بهره مند شوید. مزایای پرداخت ارز بین المللی و پرداخت شهریه دانشگاه انگلستان با همیارپروژه نوین عبارت اند از:

 • پرداخت با پشتیبانی و پاسخگویی 24 ساعت
 • پرداخت در کوتاه ترین زمان ممکن
 • پرداخت شهریه تمامی دانشگاه ها در تمامی کشور ها
 • ارائه رسید پرداخت
 • پرداخت از طریق درگاه های امن و مطمئن
 • پشتیبانی ریفاند شهریه
 • دریافت حداقل کارمزد

مقاله پیشنهادی: پرداخت دیپازیت فی دانشگاه

در روند پرداخت شهریه دانشگاه انگلستان به چه مسائلی توجه کنیم؟

1- نرخ پوند برای پرداخت شهریه دانشگاه انگلستان چگونه محاسبه می شود؟

یکی از مهمترین مسائل در هنگام پرداخت شهریه دانشگاه های خارجی بررسی دقیق نرخ ارز مورد نظر است که می توانید به راحتی از طریق سایت های معتبر پرداخت آنلاین چک کنید. نرخ پوندی که همیارپروژه نوین برای پرداخت شهریه دانشگاه انگلستان ارائه می دهد طی این سالها بدون هدف بیزینسی بوده و جنبه ی مکمل کارهای مشاوره و اخذ پذیرش برای دانشجویان عزیز را دارد و ویژگی پرایس مچینگ را داراست. بنابراین می توانید اطمینان داشته باشید با حداقل کارمزد و از راه های امن و معتبر جهانی پرداخت شما صورت می پذیرد.

2- پیشتیانی ریفاند شهریه دانشگاه انگلستان چگونه انجام می شود؟

شاید شنیده باشید در بسیاری مواقع سرافی های مختلف با دریافت هزینه های زیاد و صرف وقت بسیار این بخش را پشتیبانی می کنند و متقاضی به ناچار باید این قوانین را بپذیرد زیرا دانشجو مجبور است بر اساس قوانین بانکی بسیاری از موسسات آموزشی و دانشگاه ها مبلغ را به حسابی که واریز را انجام داده پول را برگشت دهد.

به همین دلیل مجموعه همیارپروژه به شما اطمینان می دهد در کوتاه ترین زمان ممکن پیگیری ریفاند شهریه شما را در صورت نیاز انجام دهد و ضمنا هزینه مرتبط نیز بر اساس پیچیدگی مکاتبات با دانشگاه ها (شما در ایمیل میتوانید مانیتورینگ کنید) هزینه ای منصفانه ایجاد می کند که در اکثر مواقع که پیچیدگی زیاد نباشد هزینه صفر و فقط ریال به حساب شما در ایران بازمی گردد.

3- چگونه از اعتبار واریز ریالی شهریه اطمینان حاصل کنیم؟

یکی از دغدغه ها و مسائل مهم در زمینه پرداخت های آنلاین اعتبار موسسه ای است که شما از طریق آن اقدام می کنید. اگر برای اولین بار اقدام به پرداخت آنلاین از طریق مجموعه ما می کنید این حق شماست که تحقیق کنید و برای اطمینان از اعتبار مجموعه به منابع ما مراجعه کنید. در این زمینه می توانید به روش های مختلف اطمینان حاصل کنید برای شروع می توانید به بخش سوالات متداول در همین مقاله مراجعه کنید.

مجموعه همیارپروژه با سالها تجربه در این زمینه حتی یک مورد شکایت در شناسه ملی شرکت و یا نماد اعتماد الکترونیکی ثبت نشده است و از لحاظ علمی نیز مجموعه ی ما مقالات زیادی با عنوان همیارپروژه منتشر کرده است. همچنین می توانید اعتبار لینکداین ما بعنوان یک مرجع اطلاع رسانی از پذیرش های موفق دانشجویان به همراه فاند استفاده کنید. کانال ها و صفحات اجتماعی فعال ما نیز می تواند مرجع مناسبی در این زمینه باشد.

با توجه به تمامی توضیحات شما می توانید درخواست خود را ثبت کرده و از پشتیبانی 24 ساعته ی ما بهره مند شوید تا کارشناسان ما به سوالات و درخواست های شما پاسخ دهند.

4- زمانبندی و مهلت پرداخت شهریه چگونه مدیریت می شود؟

برای پرداخت شهریه دانشگاه انگلستان در پاره ای مواقع علل مختلفی مثل اعلام دیر هنگام ظرفیت از سوی دانشگاه و یا کامل نبودن بودجه جهت پرداخت تا لحظات پایانی و بسیاری از علل دیگر متقاضی روز های آخر قبل از ددلاین پرداخت شهریه اقدام به پرداخت می کند. این موقعیت باعث فشار و استرس فراوانی در شخص شده و خواستار پرداخت در اسرع وقت توسط مجموعه می باشند. مجموعه همیارپروژه نوین جز در مواقعی که حساب مقصد مشکلی ایجاد کند به شما اطمینان می دهد کمتر از 2 روز پرداخت شما را انجام خواهد داد.

شما در این بخش باید راه های پرداخت را به درستی بررسی کنید و در صورت بودن شرایط پرداخت آنلاین حتما اطلاعات را برای ما ارسال کنید؛ چون پرداخت حواله می تواند به دلیل قوانین بانکی طول بکشد ولی پرداخت آنلاین به صورت آنی انجام می شود و دیگر نگرانی وجود نخواهد داشت. البته خوشبختانه در این مورد، بدلیل مبدا پرداختی ما از انگلستان زمان نشستن پول به حساب از طریق حواله نیز به حداقل  خواهد رسید.

پیشنهاد مطالعه پرداخت شهریه دانشگاه انگلستان : پرداخت اپلیکیشن فی

پرداخت شهریه دانشگاه انگلستان

شما در این بخش میتوانید بخش های مختلف و فعال مجموعه بهمراه سابقه نماد اعتماد الکترونیکی ما را بدون هیچ شکایتی بررسی کنید. وبسایت همیارپروژه نوین از سال 93 فعالیت مشاوره مهاجرت خود را آغاز کرده و تا به امروز به تعداد زیادی دانشجو کمک کرده تا بتوانند مسیر خود را ساده تر پیش ببرند.

 • موسسه رسمی مشاوره مهاجرت با شناسه ملی: 14011821805
 • لینک نماد اعتماد الکتریکی (بدون فیلتر شکن وارد شوید): ورود
 • لینک کانال تلگرام: ورود
 • لینک اینستاگرام: ورود
 • مدیریت گروه های هلند از طریق همیارپروژه در تلگرام: ورود
 • پاسخ: در مرحله ی پرداخت شما باید تمامی اطلاعات لازم از طرف دانشگاه رو به کارشناسان مجموعه همیارپروژه نوین ارائه بدید تا مجموعه همیارپروژه نوین در چنین مواقعی درخواست ریفاند شهریه و هزینه پرداختی شما را داده و در اسرع وقت به شما اطلاع رسانی می گردد. هزینه بصورت ریال به حساب ایران واریز میگردد و شما نگران این بخش هم نخواهید بود.

پاسخ: در صورتی که بصورت فورس میخواهید پرداخت انجام گیرد بصورت مستقیم به پشتیبان مجموعه همیارپروژه از طریق لینک زیر پیام داده و وضعیت را بررسی کنید:

 • راه ارتباطی با پشتیبان در تلگرام: ورود

پاسخ: در مراحل اول برای جلوگیری از بروز هرگونه مشکلی حساب مقصد باید بررسی شود. پس از آن در صورتی که پرداخت به صورت اینترنتی و آنلاین یا درگاه پرداخت دانشگاه باید کار ساده بوده و نگرانی از بابت نشست وجه به حساب نخواهیم داشت. اما درمواقعی که قرار است به حساب و حواله بانکی انجام شود می تواند 3 تا 5 روز طول بکشد و این بخش مرتبط به مجموعه همیارپروژه نخواهد بود و مربوط به قوانین حساب های بین المللی هست و به همین دلیل ما همیشه در ابتدا ددلاین شما را میپرسیم که مشکل جدی به وجود نیاید.

 

پاسخ: سایت های دولتی صرفا قیمت را منتشر کرده و حتی خرید نقدی نیز از این قیمت ها بیشتر است. پرداخت و انتقال آنلاین ریسک بالاتری داشته و استفاده از حساب های معتبر برای انتقال ارز هزینه ی متفاوتی خواهد داشت. مهمترین نکته و تجربه ای که میتوانیم به شما منتقل کنیم این است که با قیمت های پرت پایین به هیچ وجه خام نشوید. افراد سودجو زیادی در این بخش سرمایه دانشجویان عزیز را نابود کردند. پس از مجموعه و راه های انتقال امن و معتبر وجه اطمینان حاصل کنید. مجموعه همیارپروژه نوین در این بخش سعی میکند با کارمزد حداقلی و قیمت دانشجویی راه ارتباطی در دسترس، کم خرج و همچین امن را در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

 

 

پاسخ: همیارپروژه نوین به شما اطمینان می دهد پرداخت شما از مبدا و بخش های معتبر و مجاز جهانی میسر خواهد شد.

 

پاسخ: بله شما می توانید به طور همزمان چند اپلیکیشن فی را به مجموعه همیارپروژه نوین سفارش دهید و معادل ریالی همه را به صورت یکجا پرداخت کنید.

پاسخ: لینک ورود به اپلیکیشن فی و نام کاربری و رمز ورود اطلاعات مورد نیاز مجموعه همیارپروژه نوین جهت پرداخت اپلیکیشن فی می باشد. تمام اطلاعات در اشتراکی برای شما تشکیل میشود از شما گرفته میشود و شما فقط نیاز است فرم درخواست را ثبت نمایید.

توسط
تومان