نگارش کاورلتر – نوشتن کاورلتر برای اپلای

نگارش کاورلتر
4.9/5 - (8 امتیاز)

عناوین مقاله:

مراحل نگارش کاورلتر در همیارپروژه

1- ثبت سفارش اولیه با پر کردن فرم زیر (بدون پرداخت هزینه سفارشی ثبت خواهد شد)

2- هماهنگی کارشناس با کاربر و ایجاد اشتراک و گروه کارشناسان

3- پرداخت هزینه + دریافت اطلاعات مورد نیاز و مشاوره اولیه مورد نیاز

4- طراحی و نگارش -> تحویل (زمان: بر اساس پکیج انتخابی)

5- در صورت نیاز دانشجو، ویرایش بر اساس قوانین و مقررات وب سایت همیارپروژه (ویرایش نمیتواند بیشتر از روزهای مشخص شده بعد از تحویل اولیه باشد)

6- تحویل نهایی

ثبت درخواست نگارش کاورلتر تخصصی جهت اپلای

سوالات متداول در پروسه نگارش کاورلتر

شما در این بخش میتوانید بخش های مختلف و فعال مجموعه بهمراه سابقه نماد اعتماد الکترونیکی ما را بدون هیچ شکایتی بررسی کنید. وبسایت همیارپروژه نوین از سال 93 فعالیت مشاوره مهاجرت خود را آغاز کرده و تا به امروز به تعداد زیادی دانشجو کمک کرده تا بتوانند مسیر خود را ساده تر پیش ببرند.

 • موسسه رسمی مشاوره مهاجرت با شناسه ملی: 14011821805
 • لینک نماد اعتماد الکتریکی (بدون فیلتر شکن وارد شوید): ورود
 • لینک کانال تلگرام: ورود
 • لینک اینستاگرام: ورود
 • مدیریت گروه های هلند از طریق همیارپروژه در تلگرام: ورود

پاسخ: نمونه کتابچه های آماده شده مجموعه همیارپروژه را میتوانید در لینک های زیر مشاهده کنید.

 • کتابچه انگیزه نامه: ورود
 • کتابچه رزومه تحصیلی: ورود
 • کتابچه استادی پلن: ورود
 • کتابچه کاورلتر: ورود

پاسخ: در صورتی که بصورت فورس میخواهید نگارش انجام گیرد بصورت مستقیم به پشتیبان مجموعه همیارپروژه از طریق لینک زیر پیام داده و وضعیت را بررسی کنید:

 • راه ارتباطی با پشتیبان در تلگرام: ورود

جواب: شما در کل پروسه نگارش نامه با کارشناس در ارتباط خواهید بود. ضمنا شما حتی میتوانید قبل از استارت پروژه گروهتان را تشکیل دهید و سوالی اگر داشتید از کارشناس بپرسید تا خیالتان آسوده گردد.

 • پاسخ: شما کاملا با کارشناس در ارتباط خواهید بود و متن پیام با هماهنگی شما و شرایط مورد نظرتان نگارش میگردد. شما در این مسیر متوجه خواهید شد که امکان کپی بودن وجود نخواهد داشت.
 • پاسخ: بهتره که باشه ولی به صورت دقیق این مسئله ای نیست که باعث شود کارتان به مشکل بخورد زیرا در اکثر جاها این بخش را آزاد قرار داده اند و معیار را مستندات دیگر برای ادعاهای شما در نظر میگیرند.
نگارش کاورلتر

نگارش کاورلتر به صورت حرفه ای و تضمینی

نگارش کاورلتر: کاورلتر یا نامه پوششی، سندی است که بنا به اهداف آن در موارد مختلف استفاده می شود. اگر برای پذیرش تحصیلی نگارش شود به مانند انگیزه نامه (اما با مقداری تفاوت) می باشد. اگر برای مقاله نوشته شود، نقاط قوت مقاله خود بایستی برجسته شود و به مجله اطمینان داد که این مقاله برای مجله دیگری ارسال نگردیده است.

کاورلتر سندی است که در هنگام اپلای به همراه CV و اپلیکیشن فرم شما ضمیمه و ارسال می شود. از این رو یک کاورلتر همتای CV است که مانند یک مقاله کوتاه، فرد خاصی را مخاطب قرار می دهد. کاورلتر خلاصه ای از این است که چرا شما برای یک برنامه خاص مناسب هستید.

نامه پوششی یا کاورلتر برای رزومه سندی است که به درخواست شغلی شما پیوست می شود که با توضیح انگیزه شما و ارائه جزئیات بیشتر در مورد مشاغل و مهارت های گذشته که در رزومه شما ذکر شده است، رزومه شما را پشتیبانی می کند.

در برخی موارد از کاورلتر به عنوان نامه اپلیکشن دکتری (PhD application letter) نام برده می شود، اما توجه کنید که هرگز انگیزه نامه نیست و با آن اشتباه نگیرید. زیرا انگیزه نامه مربوط به دلایلی است که چرا می خواهید تحصیل و پژوهش کنید، در حالی که کاورلتر متمرکز بر این است که شما برای یک برنامه مناسب هستید. این یک تمایز مهم است که باید مورد توجه شما قرار گیرد.

بنابر دلایل مختلف کاورلتر مهمترین قسمت از برنامه تحصیلات تکمیلی است. به همین دلیل نگارش تخصصی کاورلتر نیز اهمیت بسزایی دارد. هدف از ارائه کاورلتر دانشگاهی این است که استاد مربوطه متقاعد شود که شما بهترین و مناسب ترین گزینه برای آن پوزیشن مورد نظر هستید.

به این دلیل است که کاورلترهای دانشگاهی باید مکمل CV شما باشد. از این رو باید طوری نوشته شود تا استاد راهنمای مورد شما پس از خواندن کاورلتر شما، هیجان زده می شود و از کار با شما خوشحال شود. در کنار این موارد، کاورلتر این فرصت را به شما می دهد تا خلاء و گپ موجود در CV را پر کند و برخی از نقاط برتری شما پر رنگ کند.

هر کاورلتر باید شامل ۵ بخش باشد:

 1. معرفی
 2. پایان نامه
 3. سوابق تدریس
 4. سوابق کاری
 5. نتیجه گیری

اهمیت کاورلتر:

کاورلتر شروعی برای یکپارچه سازی بیشتر برنامه شما با مشخصات پروژه مورد نظر شماست. زیرا می توانید مستقیماً مهارت ها و تجربیات خود را با مهارت ها و تجربیاتی که درخواست دارید مطابقت دهید.

در نهایت، کاورلتر فرصتی فراهم می کند تا مهارت های ارتباطی و اشتیاق خود را نشان دهید. این موارد ویژگی های مهمی برای یک متقاضی تحصیلات تکمیلی است، که نشان دادن آنها در CV یا اپلیکیشن غیر ممکن است.

اگرچه رزومه ها را می توان بدون پوشش نامه ارسال کرد، اما هر استخدام کننده ترجیح می دهد رزومه ای را دریافت کند که گزینه ها و جزئیات بیشتری داشته باشد. نامه های همراه همیشه ضروری و خوانده نمی شوند، اما در صورتی که سایر نامزدها یکی را ارسال نکرده باشند، مزیتی جدی محسوب می شوند. علاوه بر این، یک کاورلتر حرفه ای انگیزه شما را نشان می دهد و به شما امکان می دهد در مورد پروژه ها و توانایی های خود بیشتر بگویید. با ارسال نامه پوششی به همراه رزومه خود، نسبت به رقبای خود برتری کسب می کنید.

یکی دیگر از کاربردهای کاورلتر دانشگاهی مروری بر تجربه و فلسفه تحصیل و پژوهش های دانشگاهی شما است. که همراه CV شما در زمان اپلای ارسال می شود. کاورلترهای دانشگاهی معمولاً طولانی تر از سایر اسناد و نامه هایی است که برای برنامه های کاری نوشته می شود. بسیاری از کاورلتر هایی که برای موقعیت های دانشگاهی نوشته می شود در حدود یک تا دو صفحه است. با این حال، کیفیت محتوایی که باید نوشته شود و ارتباط آن با عناصر ناشی از پوزیشن و موقعیت تحصیلی مربوطه از طول نامه اهمیت بیشتری دارد.

هنگام تهیه کاورلتر آکادمیک، جزئیات بیشتری درباره اطلاعات ذکر شده در CV خود ارائه دهید. کمیته پذیرش می تواند دستاوردهای اصلی شما را در CV شما مشاهده کند، بنابراین کاورلتر فرصتی برای توضیح این است که چرا این تجربیات را کسب کرده اید. و چگونه می توانند به مؤسسه کمک کنند.

به طور کلی می توان گفت با نگارش کاورلتر شخص قادر است بسیاری از ابهامات موجود در رزومه رو شفاف سازی کند مانند:

 • فاصله یا گپ تحصیلی
 • وجود ضعف در کارنامه، نمرات پایین، دلایل مردودی در دروس یا افت تحصیلی در مقاطع زمانی مختلف
 • فاصله زمانی بین مشاغل
 • تغییرات شغلی
 • تنوع مشاغل و استخدام در شغل های مختلف

بهتر است برای نگارش کاورلتر از متخصصان در این زمینه راهنمایی بگیرید و یا این کار را به گروه های معتبر بسپارید. گروه همیارپروژه نوین با کمک کارشناسان و تشکیل یک تیم حرفه ای به نگارش نامه های مکاتباتی و نگارش کاورلتر می پردازد و متقاضیان عزیز می توانند برای نگارش کاورلتر خود درخواست دهند تا در کوتاه ترین زمان و با کیفیت تضمیتی با کمترین قیمت کاورلتر منحصر به فرد خود را دریافت کنید.

نمونه کاورلتر تحصیلی و شغلی

دانلود نمونه کاورلتر | نمونه Cover Letter برای همه ی حرفه ها |دقت کنید کاورلتر های زیر فقط جنبه نمونه دارد و تائید نمی شوند.هرگونه کپی برداری از نمونه های موجود در اینترنت می تواند درخواست شما را تحت شعاع قرار دهد.

نمونه کاورلتر تحصیلی 1: لینک دانلود رایگان

نمونه کاورلتر تحصیلی 2: لینک دانلود رایگان

نمونه کاورلتر برای اخذ بورسیه 1: لینک دانلود رایگان

نمونه کاورلتر شغلی 1: لینک دانلود رایگان

نمونه کاورلتر شغلی 2: لینک دانلود رایگان

نمونه کاورلتر: لینک دانلود رایگان

نمونه کاورلتر : لینک دانلود رایگان

 


مشاوره اخذ ویزا | تاثیر لینکدین در اپلای | لندینگ فی کانادا | اپلیکیشن فی اسکیل ورکر کانادا


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان