اسکالرشیپ دکتری | لیست بورسیه های دکتری ۲۰۲۳

اسکالرشیپ دکتری
5/5 - (1 امتیاز)

عناوین مقاله:

1. اسکالرشیپ دکتری دانشگاه INSEAD فرانسه

رشته ها:

 • مدیریت
 • اقتصاد
 • اقتصاد کسب و کار

ددلاین: ۱۴۰۱/۱۰/۱۵

شرح موقعیت:

موقعیت های دکترا در مدیریت. با بودجه کامل برای 5 سال مطالعه.

INSEAD، یکی از پیشرو و بزرگترین مدارس کسب و کار در جهان، به دنبال 16-18 پتانسیل بالقوه برای دریافت برنامه دکترای مدیریت در سال 2023 است. صرف نظر از سوابق موضوعی، افراد بالقوه مشتاق به دنبال دکتری INSEAD می توانند برای یکی از 8 حوزه پیشنهادی درخواست دهند:

حسابداری، علوم تصمیم گیری، کارآفرینی، مالی، بازاریابی، رفتار سازمانی، استراتژی، و مدیریت فناوری و عملیات. دکترای پذیرفته شده در فرانسه یا سنگاپور تحصیل می کنند و برای 5 سال آینده بودجه سالانه دریافت خواهند کرد.

درخواست پذیرش: لینک


2. اسکالرشیپ دکتری دانشگاه TU Delft هلند

رشته ها:

 • علوم کامپیوتر
 • سیستم های اطلاعاتی

ددلاین: ۱۴۰۱/۰۶/۲۹

شرح موقعیت:

سمت دکتری هوش مصنوعی مسئول و قابل توضیح برای عملیات سیستم در توزیع برق

TU Delft یک دانشگاه درجه یک است و در زمینه هوش مصنوعی بسیار فعال است و پردیس TU Delft دارای تخصص قوی در سیستم‌های انرژی و همچنین طراحی و مدیریت سیستم‌های اجتماعی و فنی پیچیده است. سیستم‌های انرژی ستون فقرات جامعه مدرن ما هستند، اما با ادغام بخش‌های انرژی تجدیدپذیر، گرمایش و حمل و نقل در سیستم، به طور فزاینده‌ای پیچیده و چالش برانگیز می‌شوند. بسیار مهم است که سیستم های انرژی در حال حاضر و در آینده پایدار، ایمن، قابل اعتماد و از نظر اجتماعی عادلانه باشند.

درخواست پذیرش: لینک


3. اسکالرشیپ دکتری دانشگاه Eindhoven

رشته ها:

 • مهندسی برق
 • فیزیک

ددلاین: ۱۴۰۱/۰۶/۱۳

شرح موقعیت:

دانشجوی دکتری سنجش نانوفوتونی آزمایشگاه روی فیبر

فیبرهای نوری سیگنال های نوری را در فواصل زیاد حمل می کنند و به طور گسترده برای ارتباطات استفاده می شوند. آنها همچنین به طور فزاینده ای برای سنجش استفاده می شوند، زیرا امکان جمع آوری اطلاعات از محیط های دور یا سخت (از شریان ها تا دایک ها) را فراهم می کنند. سنسورهای فیبر فشرده، کم تهاجمی و بالقوه ارزان هستند.

با این حال، کاربردها تا کنون بیشتر به سنجش دما و فشار/کرنش محدود شده است. با ساختن یک حسگر بر روی نوک فیبر و عملکرد مناسب آن، اصولاً می توان تمام خواص فیزیکی، شیمیایی و بیولوژیکی محیط را حس کرد و فیبر را به یک ابزار سنجش قدرتمند تبدیل کرد.

درخواست پذیرش: لینک


4. اسکالرشیپ دکتری دانشگاه Antwerp بلژیک

رشته ها:

 • معماری
 • معماری-مهندسی
 • علوم مهندسی

ددلاین: ۱۴۰۱/۰۶/۲۱

شرح موقعیت:

دانشگاه آنتورپ یک دانشگاه اروپایی پویا و آینده نگر است. ما به بیش از 20000 دانش آموز آموزش آکادمیک نوآورانه ارائه می دهیم، تحقیقات علمی پیشگامانه ای انجام می دهیم و نقش مهمی در ارائه خدمات در جامعه ایفا می کنیم.

ما یکی از بزرگترین، بین المللی ترین و مبتکرترین کارفرمایان در منطقه هستیم. با بیش از 6000 کارمند از 100 کشور مختلف، ما هر روز به ساختن دنیای فردا کمک می کنیم. از طریق تحقیقات علمی برتر، ما مرزها را عقب می رانیم و مسیری را برای آینده تعیین می کنیم – آینده ای که شما می توانید به شکل دادن آن کمک کنید.

درخواست پذیرش: لینک


5. اسکالرشیپ دکتری دانشگاه Osnabrück آلمان

رشته ها:

 • علوم کامپیوتر
 • اقتصاد
 • روانشناسی
 • علوم اجتماعی
 • حقوق

ددلاین: ۱۴۰۱/۰۶/۰۹

شرح موقعیت:

به دانشگاه علوم کاربردی اسنابروک، بزرگترین دانشگاه علوم کاربردی در نیدرزاکسن خوش آمدید! در سه مکان ما حدود 100 دوره آموزشی با ارتباط عملی، قدرت آموزشی و پژوهشی چشمگیر و همچنین فرصت های توسعه فردی را ارائه می دهیم. دانشجویان ما از تخصص علمی و حرفه ای اساتید، شبکه بین المللی ما و مدیریت مدرن دانشگاه بهره می برند. برای حمایت، ما به دنبال افرادی هستیم که نوآورانه عمل می کنند و می خواهند برای یک عمر کنجکاو باقی بمانند. دانشگاه علوم کاربردی Osnabrück در اسرع وقت ارائه می دهد

درخواست پذیرش: لینک


6. اسکالرشیپ دکتری دانشگاه KTH سوئد

رشته ها:

 • مهندسی برق

ددلاین: ۱۴۰۱/۰۷/۳۰

شرح موقعیت:

با توسعه فناوری های محاسباتی و ارتباطی و برنامه های کاربردی مبتنی بر داده های نوظهور، به عنوان مثال. سیستم‌های هوشمند مبتنی بر اینترنت اشیا، تجزیه و تحلیل شبکه‌های اجتماعی و شبکه‌های خودرویی، حجم داده‌های سیستم‌های آموزشی مختلف همراه با تعداد گره‌های محاسباتی درگیر به‌طور انفجاری در حال افزایش است.

بنابراین، یادگیری ماشینی توزیع شده در مقیاس بزرگ (مانند یادگیری فدرال و روش های ضرب کننده جهت متناوب (ADMM)) در جوامع و صنایع ما فراگیر شده است. با این حال، عملکرد عملی DML اغلب توسط تنگناهای مختلف محدود می شود و هنوز از مرزهای نظری بالایی فاصله دارد. بنابراین، این پروژه الگوریتم ها و طرح های کارآمدی را برای دستیابی به DML در مقیاس بزرگ قابل اعتماد، ایمن و کم پیچیدگی توسعه خواهد داد.

درخواست پذیرش: لینک


7. اسکالرشیپ دکتری دانشگاه Royal Institute of Technology سوئد

رشته ها:

 • مهندسی برق

ددلاین: ۱۴۰۱/۰۷/۳۰

شرح موقعیت:

موسسه فناوری سلطنتی KTH در استکهلم به یکی از دانشگاه‌های فنی و مهندسی پیشرو اروپا و همچنین مرکز کلیدی استعدادهای فکری و نوآوری تبدیل شده است. ما بزرگترین موسسه تحقیقاتی و یادگیری فنی سوئد و خانه دانشجویان، محققان و اساتید از سراسر جهان هستیم. تحقیقات و آموزش ما حوزه وسیعی از جمله علوم طبیعی و تمامی شاخه های مهندسی و همچنین معماری، مدیریت صنعتی، برنامه ریزی شهری، تاریخ و فلسفه را در بر می گیرد.

درخواست پذیرش: لینک


8. اسکالرشیپ دکتری دانشگاه Royal Institute of Technology سوئد

رشته ها:

 • زیست کاتالیزور
 • بیوتکنولوژی
 • شیمی

ددلاین: ۱۴۰۱/۰۷/۳۰

شرح موقعیت:

هدف اصلی این پروژه توسعه روش‌هایی برای تولید بیوکاتالیستی پایدار روغن‌های خوراکی مانند روغن پالم از CO2 توسط کارخانه‌های طراحی سلول‌های میکروبی است. حوزه تحقیقاتی برای دانشجوی دکتری شامل کشف آنزیم، طراحی و توسعه کادرهای آنزیمی، فناوری آنزیمی و زیست شناسی مصنوعی برای گسترش کارنامه فعلی طبیعت با توجه به بیوسنتز چربی های متناسب با ساختار مطلوب است.

ابزارهایی برای طراحی آنزیم توسعه یافته در KTH برای گسترش تطبیق پذیری کاتالیزوری زیست کاتالیزورها استفاده خواهد شد، که سپس با میکروسیالات غربال شده و در کارخانه های سلولی همه کاره با همکاری نزدیک با شرکای پروژه مستقر خواهند شد.

درخواست پذیرش: لینک


پیشنهاد مطالعه: پرداخت سویس فی


 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان