نمونه ایمیل درخواست ویو کردن اپلیکیشن فی

نمونه ایمیل درخواست ویو کردن اپلیکیشن فی
4.5/5 - (4 امتیاز)

عناوین مقاله:

نمونه ایمیل برای درخواست ویو کردن (صرفنظر از پرداخت) اپلیکیشن فی

نمونه ایمیل درخواست ویو کردن اپلیکیشن فی | بیشتر کسانی که تصمیم دارند در کشور های خارجی تحصیل کنند باید در نظر داشته باشند که یکی از مهمترین بخش های درخواست هر دانشگاهی پرداخت هزینه اپلیکیشن فی (Application Fee Payment)  یا هزینه ثبت نام دانشگاه می باشد. دانشگاه های مختلف مبلغ متفاوتی را برای اپلیکیشن فی درخواست می کنند که این مبلغ می تواند هزینه ای بین ۱۵ تا ۱۰۰ دلار آمریکا و یا ۱۵ تا ۱۶۰ دلار کانادا باشد. این هزینه از طریق مسترکارت و ویزا کارت قابل پرداخت هست و می توان به صورت آنلاین نیز هزینه اپلیکیشن فی را پرداخت کرد.

هزینه تحصیل در کالج یا دانشگاه این روزها توجه زیادی را به خود جلب می کند و دلیل خوبی هم دارد: صرف درخواست برای کالج یا دانشگاهی می تواند یک کار گران باشد. هزینه آزمون های استاندارد، هزینه درخواست و هزینه سفر برای بازدید از دانشگاه وجود دارد. قبل از اینکه متوجه شوید، ممکن است مجبور شوید برای هر مدرسه ای که برای آن درخواست می دهید 100 دلار یا بیشتر هزینه کنید. یکی از راه‌های کاهش این بار مالی، دریافت معافیت از هزینه درخواست است.

اما از آنجایی که دانشجویان به دانشگاه های مختلفی درخواست می دهند و با وجود مشکلات ارزی هزینه ی اپلیکیشن فی می تواند بالا رفته و شرایط را برای متقاضی سخت کند. در این مواقع راه حل درخواست ویو کردن یا صرف نظر دانشگاه از پرداخت اپلیکیشن فی متقاضی است. در این مقاله به شرح کامل نحوه ویو کردن و نمونه ایمیل درخواست ویو کردن اپلیکیشن فی خواهیم پرداخت.

اگر پرداخت هزینه درخواست بار مالی قابل توجهی برای خانواده شما است، بهترین کار درخواست معافیت از هزینه اپلیکیشن فی است؛ درخواست معافیت از هزینه به هیچ وجه به درخواست شما ضرر نمی رساند. هر کالج سیاست های متفاوتی دارد، بنابراین تضمین نمی شود که معافیت از هزینه شما را به عنوان یک دانشجوی بین المللی بپذیرند. اگر کالج معافیت از هزینه شما را نپذیرد، ممکن است از شما بخواهد که پس از ارسال درخواست خود، هزینه درخواست را بپردازید.

کی ایمیل را بزنیم؟

ایمیل wave اپلیکیشن فی را زمانی باید ارسال کنید که میخواهید در آن دانشگاه اپلای کنید. اگر با استاد مورد نظر مکاتبه داشته اید و تصمیم به گرفتن پذیرش دانشگاه مورد نظر دارید و با به هر دلیلی برنامه ای که می خواهید اپلای کنید طوریست که به طور کل Admission Committee محور است ولی به هر دلیلی شما واقعاً دوست دارید که آنجا اپلای کنید.Admission Committee محور است ولی به هر دلیلی شما واقعاً دوست دارید که آنجا اپلای کنید.


 برای درخواست پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه های جهان بر روی تصویر زیر کلیک کنید:

ویو کردن اپلیکیشن فی


در ایمیل ویو کردن اپلیکیشن فی به چه مواردی باید اشاره کرد؟

به طور کلی ایمیل ویوکردن اپلیکیشن فی را ارسال کنید. میتوانید برای استاد مورد نظر ایمیل بزنید، یا برای دانشکده مورد نظر ارسال کنید، یا به Graduate School یا یک ایمیل به International Office می توانید بزنید. اینها سازمان های جدای از هم هستند و متفاوت از یکدیگر هستند.

یکی از مهمترین بخش های این قبیل ایمیل ها این است که شما به دانشگاه مقصد در یک پاراگراف توضیح دهید که انتخاب نهایی شماست و صرفا یکی از گزینه های اپلای شما نیست و شما برای دریافت این موقعیت بسیار جدی هستید. همچنین میتوانید اشاره کنید که مبلغ اپلیکیشن فی را بعد از پذیرش و یا هنگام ورود به دانشگاه پرداخت خواهید کرد.

دانشگاه های بدون اپلیکیشن فی

 • دانشگاه پلی تکنیک میلان ایتالیا
 • دانشگاه فناوری پاریس فرانسه
 • دانشگاه مونپلیه فرانسه
 • دانشگاه گلاسکو اسکاتلند
 • دانشگاه گنت (خنت) هلند
 • دانشگاه اسلو نروژ
 • دانشگاه وین اتریش
 • دانشگاه هومبولت برلین آلمان
 • دانشگاه فنی آخن آلمان
 • دانشگاه صنعتی مونیخ آلمان

نمونه ایمیل درخواست ویو کردن اپلیکیشن فی

نمونه ایمیل برای درخواست ویو کردن (صرفنظر از پرداخت) اپلیکیشن فی

 • نمونه نامه ویو کردن اپلیکیشن فی اپلای: دانلود

مقاله مرتبط: بهترین منابع آزمون تافل | آزمون کالج های آلمان | فاند دانشجوی دکتری سوئد


نمونه ایمیل درخواست ویو کردن اپلیکیشن فی

توسط
تومان