فرم ارزیابی وضعیت پرونده تحصیلی + مشاوره رایگان

ویزای دانشجویی نیوزیلند

ویزای دانشجویی نیوزیلند

افرادی که بایستی ویزای دانشجویی نیوز‌یلند را دریافت کنند

آن دسته از افرادی که قصد دارند تا بیشتر از سه ماه در نیوزیلند تحصیل کنید که در حال حاضر خارج از نیوزیلند یا استرالیا زندگی می‌کنند، نیاز دارند تا برای ویزای دانشجویی اقدام کنند. برای دوره‌های تحصیلی کمتر از سه ماه، متقاضیان می توانند برای ویزای موقت یا ویزای توریستی اقدام کنند اما برای دوره‌های طولانی‌تر دریافت ویزای دانشجویی الزامی است. متقاضیان برای ویزا باید حداقل شش هفته قبل از زمانی که قصد دارند تا به نیوزیلند سفر کنند، برای دریافت ویزای خود اقدام نمایند.

برای درخواست ویزای دانشجویی نیوزیلند بایستی بصورت آنلاین یا حضوری اقدام شود. بنابراین برای درخواست حضوری باید به سفارت نیوزیلند کشور تماس حاصل کرده تا زمان مصاحبه رزو شود. علاوه بر این می‌توان با مراجعه و ساخت یک حساب کاربری در سایت www.immigration.govt.nz، به صورت آنلاین برای ویزای نیوزیلند اقدام کرد. شما باید هزینه‌های اپلای بسته به کشور شما متفاوت هستند.

ویزای دانشجویی نیوزیلند

مدارک لازم برای درخواست ویزای دانشجویی

  • نامه پذیرش از سوی یک دانشگاه در نیوزیلند

برای شروع فرآیند اپلای برای ویزا، حتما بایستی مدرکی دال بر اثبات داشتن پذیرش از سوی یک موسسه معتبر آموزشی در نیوزیلند باشید.

  • اثبات استطاعت مالی

دومین سند مهمی که یک متقاضی باید از خود نشان دهدده توانایی اثبات مالی است. بنابراین اپلیکنت باید نشان دهد که تونایی استطاعت مالی لازم را برای پرداخت شهریه های خود و تامین هزینه‌های زندگی در زمان تحصیل در نیوزلند را دارد. از این رو در صورتی که دوره تحصیلی بیشتر از ۹ ماه باشد، باید ثابت شود که توانایی داشتن حداقل ۱۵۰۰۰ دلار نیوزیلند در سال توسط متقاضی وجود دارد. برای دانشجویانی که از بورسیه تحصیلی برخوردار هستند مقدار بورسیه تحصیلی از این مبلغ تمکن مالی کاسته می شود.

  • اثبات بازگشت از سفر

در این مورد متقاضی بایستی بلیط برگشت را خریداری کرده و یا مدرک اثبات استطاعت مالی کافی یا حامی مالی که هزینه‌های بازگشت وی را می پردازد را داشته باشد. هدف از این کار این است که نشان دهد متقاضی قصد و استطاعت مالی لازم را دراد تا پس از اتمام تحصیلات خود، نیوزیلند را ترک نماید.

  • بیمه مسافرتی

این سند معمولا بوسیله موسسه آموزشی مربوطه انجام می‌شود.

  • گواهی‌های پزشکی

افرادی که دوره تحصیلی انها بیش از ۹ ماه است و قصد دارند تا بیشتر از ۱۲ ماه در نیوزیلند تحصیل نمایند، بایستی یک گواهی پزشکی به منظور سلامتی کامل را دشته باشند.

  • گواهی عدم سوء سابقه

    در صورتی که متقاضی کمتر از ۱۸ سال دارد، باید مدرکی برای محل اقامت خود ارائه دهد و در صورت داشتن سنی بیشتر از ۱۸ سال دارند باید یک گواهی عدم سوء سابقه ارائه دهند.

  • ارائه مدرک پرداخت هزینه اپلیکیشن فی

دوره کارآموزی در کانادا | نمونه sop برای سفارت کانادا | تبدیل معدل به gpa | دوره های کارآموزی در کانادا

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان