حقوق دانشجوی دکتری در اتریش | حقوق دانشجوی پسادکتری در اتریش

حقوق دانشجوی دکتری در اتریش
5/5 - (1 امتیاز)

حقوق دانشجوی دکتری در اتریش

اتریش یکی از کشورهای آلمانی زبان در جهان است که دارای بسیاری از مؤسسات و دانشگاه های تحقیقاتی معتبر و معتبر است. دانشگاه وین، TU Wien و دانشگاه Graz از برترین دانشگاه اتریش هستند. مشابه سایر کشورهای اروپای غربی مانند دانمارک، آلمان، سوئیس، سوئد، فنلاند، هلند، ایرلند، نروژ و انگلیس، حقوق دانشگاهیان (دانشجویان دکتری و Postdoc) براساس یک توافق نامه است.

دستمزد ناخالص ماهانه یک دانشجوی دکتری در اتریش از ۲۱۵۱ تا ۲۶۱۵ یورو است که در سال این حقوق ۱۴ بار پرداخت می شود. بنابراین دستمزد خالص ماهانه یک دانشجوی دکتری به ترتیب ۱۵۶۳  تا ۱۸۰۹ یورو خواهد بود.

حقوق دانشجوی دکتری در اتریش

حقوق دانشجوی پسادکتری در اتریش

با این حال، حقوق یک دانشجویی پسادکتری postdoc در اتریش بستگی به منبع بودجه پروژه دارد. به عنوان مثال برای پروژه تأمین مالی FWF، حقوق ناخالص ماهانه ۳۷۱۱ یورو است. با هزینه اجاره مسکن، حقوق خالص این افراد ۲۳۶۲ یورو خواهد بود. این در حالی است که فردی پسادکتری با تجربه باشد به عنوان “Postdoc ارشد” شناخته می شود و دستمزد ناخالص ماهانه ای در حدود ۴۰۸۰ یورو دریافت خواهند کرد. بنابراین درآمد خالص مربوطه ۲۵۳۷ یورو در ماه خواهد بود.

می توانید اطلاعات بیشتری درباره مقیاس حقوق و دستمزد طبق توافق ذکر شده در این لینک کسب کنید.

همه چیز در باره فرمت یک انگیزه نامه استاندارد | آزمون OET آزمون تخصصی زبان مشاغل علوم پزشکی | تفاوت سیستم های نمره دهی در کشورهای مختلف

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان