نگارش استادی پلن | نوشتن استادی پلن استاندارد برای اپلای با کمترین هزینه

نگارش استادی پلن

 

نگارش استادی پلن (study plan

استادی پلن یا برنامه مطالعاتی چیست؟

نگارش استادی پلن یا نوشتن استادی پلن | استادی پلن خلاصه ای از الزامات موضوعی دوره شما است. یعنی استادی پلن نشان دهنده موضوعاتی است که شما در گذشته تکمیل کرده اید یا در حال حاضر ثبت نام کرده اید و یا  برای مطالعه در آینده برنامه ریزی کرده اید. نگارش یک استادی پلن نیازمند این است که شما باید از اهمیت نوشتن study plan مطلع باشید و آنرا به صورت مبتدیانه ننویسید زیرا یکی از مهمترین مدرک در اخذ ویزا و حتی اپلای دانشگاه، استادی پلن است. از این رو باید وقت و دقت کافی برای نگارش این مدرک گذاشته شود. بنابراین استفاده از استادی پلن های رایج و متداول در اینترنت یا دیگران یکی از خطرناک ترین تصمیماتی است که گرفته می شود.

علاوه بر این یکی دیگر از اسناد مطرحی که در برخی از دانشگاه های سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد و به جای نگارش انگیزه نامه به کار می رود استادی پلن است.  حال اگر عبارت نحوه نوشتن یک استادی پلن را جستجو کنید، متوجه می شوید که عبارت “study plan” می تواند به برنامه ریزی هم اشاره کند تا به دانشجویان کمک کند تا خود را برای آزمون ها آماده کنند. اما در حقیقت استادی پلن سندی است که برای پذیرش از دانشگاه و یا ارائه به آفیسر سفارت ارائه می شود.

بطور کلی استادی پلن به معنی برنامه درسی است و یکی از عوامل بسیار تاثیر گذار  در فرآیند ویزای تحصیلی است. به طور دقیق تر هدف از نگارش استادی پلن این است که آفیسرهای سفارت می خواهند بدانند که برنامه دانشجو برای تحصیل در رشته و دانشگاه و کشور مقصد چیست و به چه چشم اندازهایی بعد از فارغ التحصیلی دارد. زیرا در استادی پلن متقاضی باید آفیسر را مجاب کند که در کشور مقصد فقط فصد دارد تا پایان تحصیل بماند و به صورت موقت در انجا خواهد بود. بنابراین آفیسر می خواهد از یک سری موضوعات مانند زیر مطلع شود.

در مصارف دانشگاهی، استادی پلن همان انگیزه نامه است که با عنواین مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. بسته به دستورالعمل های هر دانشگاه، برای نگارش یک استادی پلن ممکن است حدودیت های وجود داشته باشد. هنگامی که شرایط را مطالعه می کنید، به آنچه که دانشگاه درخواست می‌کند توجه ویژه‌ای داشته باشید تا بتوانید متناسب با آن مقاله را متمرکز کنید. در نگارش این استادی پلن بایستی یک سری از سوالات پاسخ داده شود. این قبیل سوالات مانند این است که شما به این فکر کرداید که کشور هدف چه کمکی به آینده شما می کند؟ رشته مورد نظر شما چه تاثیر در مسیر یافتن شغل یا ارتقای مهارات های کاری شما در آینده دارد؟‌ با تحصیل در مقطع و دوره مورد نظر چه مهارت هایی را می تواند کسب کنید؟

اما برای نوشتن استادی پلن برای ادامه مهاجرت تحصیلی، هدف آفیسر سفارت از بررسی استادی پلن این است که مطمئن شوند که انگیزه و هدف شما بعد از رفتن به کشور مربوطه فقط تحصیل و سپس بازگشت به کشور خود پس از تحصیل می باشد.

پرداخت ارزی با مستر کارت | هزینه ارزیابی مدرک پرستاری | پرداخت هزینه وقت سفارت انگلیس

مراحل انجام طراحی و نگارش در همیارپروژه

1- ثبت سفارش اولیه به همراه پرداخت هزینه (بدون پرداخت هزینه سفارشی ثبت نخواهد شد)

2- هماهنگی کارشناس با کاربر و دریافت اطلاعات مورد نیاز و مشاوره اولیه مورد نیاز

3- نگارش استادی پلن -> تحویل اولیه (زمان: 7 روز کاری)
4- در صورت نیاز دانشجو، ویرایش بر اساس قوانین و مقررات وب سایت همیارپروژه (ویرایش نمیتواند بیشتر از روزهای مشخص شده بعد از تحویل اولیه باشد)

5- تحویل نهایی

ثبت سفارش نگارش استادی پلن

Study Plan

 • فایل ها را به اینجا بکشید
  Accepted file types: jpg, gif, png, pdf, docx, zip, rar, Max. file size: 512 MB, Max. files: 5.
   اگر فایل آماده ای ندارید مشکلی وجود نخواهد داشت زیرا کارشناس با شما هماهنگی های لازم را انجام خواهد داد و اطلاعات لازم دریافت خواهد شد.
  • قیمت:
  توسط
  تومان