فرم ارزیابی وضعیت پرونده تحصیلی + مشاوره رایگان

معرفی بورسیه تحصیلی دکتری ۲۰۲۲

معرفی بورسیه تحصیلی دکتری

عناوین مقاله:

معرفی بورسیه تحصیلی دکتری ۲۰۲۲

۱٫ اسکالرشیپ دکتر دانشگاه KTH، موسسه سلطنتی فناوری سوئد

رشته ها:

 • مهندسی برق و سیستم ها

ددلاین: ۱۴۰۱/۰۴/۱۶

شرح موقعیت:

معرفی بورسیه تحصیلی دکتری | KTH یکی از دانشگاه های فنی پیشرو اروپا و عرصه مهمی برای توسعه دانش است. ما به عنوان بزرگترین دانشگاه سوئد برای تحقیقات فنی و آموزش، دانشجویان، محققان و دانشکده ها را از سراسر جهان جمع آوری می کنیم. تحقیقات و آموزش ما علم و همچنین تمام شاخه های فناوری و همچنین معماری، اقتصاد صنعتی، برنامه ریزی جامعه، تاریخ و فلسفه را پوشش می دهد.

لینک پذیرش: ورود


۲٫ اسکالرشیپ دکتر دانشگاه KTH، موسسه سلطنتی فناوری سوئد

رشته ها:

 • مهندسی شیمی

ددلاین: ۱۴۰۱/۰۴/۱۶

شرح موقعیت:

باتری‌های جریان ردوکس برای ذخیره‌سازی انرژی در مقیاس متوسط ​​و بزرگ در ترکیب با منابع انرژی تجدیدپذیر مانند خورشیدی و باد مناسب هستند. RFB ها را می توان با استفاده از گونه های ردوکس آلی کم هزینه و سبز کرد. هدف این پروژه مشخص کردن گونه‌های ردوکس آلی سبز جدید برای RFB است. این تحقیق برای بهبود ظرفیت و عملکرد RFB ها و مهمتر از آن، کاهش شدید هزینه ذخیره انرژی برای کاربردهای ثابت در مقایسه با باتری های RFB تمام وانادیوم یا لیتیوم یون اهمیت دارد. در پروژه، دکتری.

لینک پذیرش: ورود


۳٫ اسکالرشیپ دکتر دانشگاه KTH، موسسه سلطنتی فناوری سوئد

رشته ها:

 • علوم کامپیوتر

ددلاین: ۱۴۰۱/۰۴/۱۵

شرح موقعیت:

معرفی بورسیه تحصیلی دکتری | ما به دنبال یک دانشجوی دکترا هستیم تا در چالش بزرگ با دستکاری ربات اجسام تغییر شکل پذیر / نرم با ما همکاری کند. هدف پروژه دکترا توسعه یادگیری ماشین ترکیبی و رویکردهای هندسی محاسباتی برای دستکاری موارد اولیه چنین اشیایی است که فضای پیکربندی زیربنایی آنها با استفاده از تخریب مجتمع سلولی مبتنی بر داده در مقیاس بزرگ مدرن تقریب زده شده است.

لینک پذیرش: ورود


۴٫ اسکالرشیپ دکتر دانشگاه علوم زیستی نروژ (NMBU)

رشته ها:

 • فن آوری
 • علوم کامپیوتر

ددلاین: ۱۴۰۱/۰۲/۲۹

شرح موقعیت:

معرفی بورسیه تحصیلی دکتری | در دانشکده شیمی، بیوتکنولوژی و علوم غذایی، یک موقعیت شغلی دائمی به عنوان مهندس ارشد / مهندس ارشد در مدل سازی ریاضی، برنامه نویسی و ابزار دقیق وجود دارد. این موقعیت در کار دیجیتالی کردن دروس آزمایشگاهی در دانشکده مرکزی خواهد بود. دانشجویان دانشکده در اوایل دوره تحصیلی خود چندین دوره در زمینه آمار و برنامه نویسی دارند و ما می خواهیم از دانش برنامه نویسی در دروسی که بعداً در شیمی، میکروبیولوژی، بیوتکنولوژی و غیره دارند استفاده کنند.

لینک پذیرش: ورود


۵٫ اسکالرشیپ دکتر دانشگاه علوم زیستی نروژ (NMBU)

رشته ها:

 • زیست شناسی
 • علم زمین

ددلاین: ۱۴۰۱/۰۳/۱۰

شرح موقعیت:

معرفی بورسیه تحصیلی دکتری | دپارتمان علوم گیاهی، دانشکده علوم زیستی در دانشگاه علوم زیستی نروژ (NMBU) یک موقعیت سه ساله دکتری خالی مربوط به ژنتیک و اصلاح نباتات دارد. حبوبات تثبیت کننده نیتروژن برای انتقال به یک سیستم کشاورزی-غذایی پایدار از نظر زیست محیطی و اقتصادی ضروری هستند، زیرا به شدت نیاز به استفاده از کود نیتروژن مصنوعی را کاهش می دهند.

علاوه بر این، حبوبات سرشار از پروتئین هستند، منبع محدودی که نروژ در حال حاضر مقادیر زیادی از آن را وارد می کند. تلاش‌ها برای تولید واریته‌های اصلاح‌شده ژنتیکی حبوبات از طریق اصلاح نباتات تاکنون محدود بوده است. با این حال، تمرکز فعلی بر کشاورزی پایدار، محصولات پروتئینی و غذاهای گیاهی باعث افزایش علاقه کشاورزان و شرکت های اصلاح نباتات شده است.

لینک پذیرش: ورود


۶٫ اسکالرشیپ دکتر دانشگاه جنوب دانمارک

رشته ها:

 • اقتصاد کسب و کار
 • اقتصاد

ددلاین: ۱۴۰۱/۰۳/۰۵

شرح موقعیت:

SDU، دانشگاه جنوب دانمارک، به دنبال یک معاون جدید با مسئولیت ویژه در زمینه آموزش است. موقعیت جذاب است و فرصت های زیادی را ارائه می دهد. دلایل درخواست موقعیت عبارتند از بسیاری از جمله: به عنوان معاون آموزشی، شما بخشی از ریاست دانشگاه هستید که مدیریت روزانه ارشد SDU را تشکیل می دهد.

لینک پذیرش: ورود


۷٫ اسکالرشیپ دکتر دانشگاه Rostock آلمان

رشته ها:

 • علوم کامپیوتر

ددلاین: ۱۴۰۱/۰۳/۱۰

شرح موقعیت:

معرفی بورسیه تحصیلی دکتری | مقام استادی تبلیغ شده بخشی از گسترش ظرفیت های تحقیقاتی دانشگاه روستوک برای فناوری دیجیتال زیر آب است و در نتیجه از توسعه پردیس فناوری اقیانوس روستوک حمایت می کند. این تحقیق قرار است با همکاری نزدیک Fraunhofer IGD و آزمایشگاه اقیانوس دیجیتال آن که در حال حاضر در حال راه‌اندازی است و همچنین گروه سیستم‌های دریایی دانشکده بین‌رشته‌ای دانشگاه روستوک انجام شود. پرسنل و منابع مادی حدود ۱ میلیون یورو حداقل تا سال ۲۰۲۵ در دسترس است تا استادی بتواند گروه تحقیقاتی خود را راه اندازی کند.

لینک پذیرش: ورود


۸٫ اسکالرشیپ دکتری مرکز هوافضای آلمان (DLR) 

رشته ها:

 • مهندسی برق

ددلاین: ۱۴۰۱/۰۳/۱۴

شرح موقعیت:

معرفی بورسیه تحصیلی دکتری | مرکز صلاحیت گالیله بر پایه صلاحیت علمی مؤسسات و امکانات DLR استوار است، انسجام تلاش ها را برای استفاده از آنها در ناوبری ماهواره ای سازماندهی می کند و کار این مؤسسات را در زمینه هایی مانند مدیریت برنامه و پروژه، مهندسی سیستم ها، امنیت، نظارت بر عملکرد تکمیل می کند. و انتقال فناوری و مشاوره . این فناوری ها با همکاری نزدیک با صنعت آماده استفاده هستند.

لینک پذیرش: ورود


۹٫ اسکالرشیپ دکتر دانشگاه لوفانا لوئنبورگ آلمان

رشته ها:

 • اقتصاد

ددلاین: ۱۴۰۱/۰۳/۲۵

شرح موقعیت:

معرفی بورسیه تحصیلی دکتری | دانشگاه لوفانا لونبورگ به عنوان یک دانشگاه انسان‌گرا، پایدار و عمل‌گرا، مخفف نوآوری در آموزش و علم است. تنوع روش‌شناختی، همکاری بین‌رشته‌ای، همکاری بین رشته‌ای با عمل و توسعه پویای کلی نمایه تحقیقاتی آن در زمینه‌های آموزش، فرهنگ، مدیریت و کارآفرینی و همچنین پایداری را مشخص می‌کند. مدل تحصیلی شما در کالج Leuphana، مدرسه تحصیلات تکمیلی Leuphana و مدرسه حرفه ای Leuphana جوایز بسیاری دریافت کرده است. پروفسور دکتر پاتریک ولته)، در اسرع وقت شروع می شود

لینک پذیرش: ورود


مقالات مرتبط: سلف فاند چیست | ریجکتی ویزای کانادا | تحصیل رایگان در اروپا |


 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان