فرم ارزیابی وضعیت پرونده تحصیلی + مشاوره رایگان

صفر تا صد در خواست پذیرش مدرسه تابستانی در انگلستان

مدرسه تابستانی در انگلستان

عناوین مقاله:

پذیرش تحصیلی مدرسه تابستانی در انگلستان با همیارپروژه نوین

مدرسه تابستانی در انگلستان برای دانشجویان

بسیاری از دانشگاه های انگلستان برنامه های مدرسه تابستانی را به دانشجویان بین المللی که علاقه مند به تحصیل در انگلستان هستند ارائه می دهند. دوره های مدرسه تابستانی در انگلستان به ایجاد دانش شما در مورد یک موضوع موجود کمک می کند یا به عنوان راهی برای چیزی جدید عمل می کند. دوره ها در سطوح مقدماتی یا پیشرفته در دسترس هستند و دانش و نمرات قبلی در زمینه مورد علاقه همیشه مورد نیاز نیست زیرا تمرکز بر کسب تجربه آکادمیک بین المللی برای آینده است.

دوره های مدرسه تابستانی در انگلستان می تواند بین یک تا پنج هفته در ماه های ژوئن، ژوئیه و آگوست به طول بینجامد و محل اقامت، غذا و فعالیت های اجتماعی اغلب در شهریه گنجانده شده است. علاوه بر مطالعه آکادمیک، دوره‌های مدرسه تابستانی برنامه‌های اجتماعی شامل سفر به مکان‌های دیدنی معروف بریتانیا، ساحل دریا و رویدادهای ویژه مانند تئاتر ارائه می‌دهند.

پذیرش تحصیلی مدرسه تابستانی در انگلستان همچنین فرصت مناسبی را برای دانش آموزان و دانشجویان فراهم می کند تا زبان انگلیسی را بیاموزند و مهارت های زبانی خود را بهبود بخشند، بعلاوه متقاضیان نیز این شانس را دارند که در یک مدرسه شبانه روزی مستقل برتر انگلستان یاد بگیرند و تحصیل کنند. همه دوره‌هایی که در مدرسه تابستانی در انگلستان ارائه می‌شود، سطح بالایی از آموزش زبان انگلیسی را از معلمان بسیار ماهر ارائه می‌دهند، اما دانش‌آموزان در خارج از کلاس نیز به زبان انگلیسی صحبت می‌کنند زیرا کاملاً خود را در یک محیط بین‌المللی غوطه‌ور می‌کنند.

☑️ پیشنهاد مطالعه: رزرو وقت مشاوره اپلای

فرآیند درخواست پذیرش تحصیلی مدرسه تابستانی

هنگامی که تمام جزئیات را مشخص کردید، زمان آن است که فرآیند درخواست را شروع کنید. این چیزی است که اتفاق خواهد افتاد:

 • دوره ای را که می خواهید برای آن درخواست دهید انتخاب کنید و بررسی کنید که آیا شرایط پذیرش را دارید یا خیر.
 • بررسی کنید که آیا نیاز به ارسال مدارک پشتیبانی دارید یا خیر.
 • شرایط ویزا را بررسی کنید.
 • تصمیم بگیرید که آیا می خواهید محل اقامت خود را از قبل رزرو کنید، اگر توسط موسسه ارائه نشده است.
 • به دنبال فعالیت های اضافی در دسترس باشید و تصمیم بگیرید که آیا می خواهید شرکت کنید یا خیر.
 • درخواست خود را به صورت آنلاین ارسال کنید.
 • منتظر ایمیل پذیرش خود باشید.
 • دستورالعمل های پرداخت را دنبال کنید
 • دریافت دعوت نامه برای امور ویزا پس از پرداخت، در صورت وجود.
 • برای مدت اقامت خود بیمه درمانی بخرید.

معرفی چند مدرسه تابستانه در انگستان

دوره های مدرسه تابستانه در دانشگاه لیدز

زمان برگزاری دوره های مدرسه تابستانی در انگلستان: 1 تا 29 ژوئیه  (بلوک یک: 1 تا 15 ژوئیه، بلوک دو: 16 تا 29 ژوئیه). دانش آموزان می توانند برای 2 هفته یا 4 هفته مطالعه کنند.

هزینه دوره:

– برنامه کامل چهار هفته ای: 3550 پوند

– برنامه دو هفته ای (یا بلوک یک یا بلوک دو): 1975 پوند

هزینه برنامه شامل: شهریه، محل اقامت، صبحانه و ناهار، دوشنبه تا جمعه سفرهای میدانی، گشت و گذارهای آخر هفته، فعالیت های اجتماعی، عضویت در مرکز ورزشی Edge لیدز، همچنین خدمات حمل و نقل رایگان به دانشگاه از فرودگاه منچستر و فرودگاه لیدز برادفورد در طول دوره

 برای اطلاعات بیشتر بروشور مدرسه تابستانی بین المللی لیدز را بخوانید.

دوره های مدرسه تابستانی دانشگاه لستر

پس از پذیرش تحصیلی مدرسه تابستانی در انگلستان و دانشگاه لستر واحد آموزش زبان انگلیسی دانشگاه لستر مجموعه ای هیجان انگیز از برنامه های تابستانی بین المللی را اجرا می کند. برنامه‌های سه هفته‌ای آن‌ها ترکیبی از کلاس‌های انگلیسی عمومی و آکادمیک با محتوای موضوعی خاص، و همچنین یک برنامه اجتماعی متنوع است که در آن شما با دانش‌آموزان دیگر ملاقات و معاشرت خواهید کرد.

مدارس تابستانی لیدز در رشته های زیر موجود است:

علوم بیولوژیکی مهندسی (با مشارکت Smallpeice Trust)

علوم غذایی و تغذیه

زبان ها (Linguastars)

ریاضیات

علوم اجتماعی (از جمله آموزش، تجارت، جغرافیا، جامعه شناسی، سیاست اجتماعی، سیاست)

چه کسانی میتوانند در این دوره ها شرکت کنند؟ دانش آموزان بالای 18 سال می توانند برای این دوره های درخواست دهند و ثبت نام کنند.

زمان برگزاری دوره های مدرسه تابستانه:  7 آگوست تا 25 آگوست.

چه چیزی شامل هزینه می شود؟ شهریه، محل اقامت، گشت و گذار و رویدادهای اجتماعی.

  هزینه دوره: 2100 پوند (در صورت درخواست از طریق شریک دانشگاه لستر، 2000 پوند).

دوره های مدرسه تابستانی دانشگاه کالج لندن (UCL)

UCL یک دانشگاه پیشرو در جهان است (در سال 2022 توسط QS در رتبه هشتم جهانی قرار گرفت) در قلب مرکز لندن. مدرسه تابستانی دانشگاه کالج لندن به دانشجویان دانشگاه‌های سراسر جهان این فرصت را می‌دهد که در دوره‌های لیسانس UCL به مدت 3 یا 6 هفته مطالعه کنند و اعتبار را به کالج اصلی خود بازگردانند.

بیش از 70 دوره در موضوعاتی مانند روانشناسی، علوم کامپیوتر، فرهنگ، اقتصاد، مالی، بهداشت، سیاست، حقوق، علوم و موارد دیگر ارائه می شود. دانش‌آموزان می‌توانند رشته‌ای را انتخاب کنند که به بهترین وجه برای علایق علمی یا شخصی خود مناسب است و برای اکثر دوره‌ها، هیچ دانش قبلی در مورد موضوع لازم نیست. تمامی دوره ها توسط دانشکده UCL تدریس می شود.

همچنین اقامتگاه‌های نزدیک به محوطه دانشگاه و برنامه‌های متنوعی از رویدادها و فعالیت‌های اجتماعی و فرهنگی ارائه می‌شود تا اطمینان حاصل شود که دانش‌آموزان سرگرم می‌شوند و با دیگران از سراسر برنامه ملاقات می‌کنند.

چه کسانی میتوانند در این دوره ها شرکت کنند؟ دانشجویانی که حداقل یک سال تحصیل در دانشگاه را گذرانده اند.

زمان برگزاری دوره های مدرسه تابستانه: 26 ژوئن – 4 آگوست

چه چیزی شامل هزینه می شود؟ هزینه تحصیل (اسکان اختیاری است و هزینه اضافی دارد)

هزینه دوره: 2350 پوند (یک جلسه) / 4200 پوند (هر دو جلسه)

☑️ پیشنهاد مطالعه: پرداخت اپلیکیشن فی

الزامات مورد نیاز ثبت نام مدرسه تابستانی در انگلستان

پذیرش تحصیلی مدرسه تابستانی در انگلستان راهی عالی برای گذراندن تعطیلات تابستانی شما هستند و دلایل زیادی برای امتحان کردن وجود دارد. الزامات عمومی درخواست برای دوره کوتاه تابستانی چند عنصر وجود دارد که می توانید رایج ترین آنها را در نظر بگیرید که در طول فرآیند درخواست رخ می دهند یا آنقدر گسترده هستند که ممکن است قوانین کلی برای پذیرش در نظر گرفته شوند. بنابراین، اگر می خواهید برای یک دوره تابستانی درخواست دهید، در ابتدا به چه چیزی نیاز دارید؟

 • مدرکی که نشان می دهد شما در یک دانشگاه ثبت نام کرده اید.
 • کارنامه ای که ثابت می کند شما پیش نیازهای مورد نیاز رشته تحصیلی را برآورده می کنید.
 • حداقل معدل در برخی موارد، مدرک لیسانس، کارشناسی ارشد یا دکترا سطح تحصیل به خصوص در مورد آموزشگاه های زبان.

همه اینها برای تعیین اینکه آیا شما در دوره پذیرفته شده اید یا خیر لازم نیست، بلکه برای اینکه شما را در کلاسی قرار دهند که سطح تحصیلی مشخصی دارد که به بهترین وجه با دانش شما مطابقت دارد.

به چه مهارت های زبانی نیاز خواهید داشت؟

در واقع، مهارت های زبان برای پذیرش تحصیلی مدرسه تابستانی در انگلستان خیلی اهمیت خواهد داشت! مدارس تابستانی به مهارت در نوشتن، صحبت کردن، خواندن و گوش دادن به زبانی که برنامه تدریس می شود نیاز دارد. در مورد زبان انگلیسی، از شما مدرک IELTS، TOEFL، CAE، CPE، PTEA یا مدرک مشابه دیگری خواسته می شود. سطح زبان مورد نیاز معمولا بسته به دوره متفاوت است، اما شما باید حداقل برای نمره آیلتس 6.0 یا معادل آن آماده شوید. همه اینها لازم است تا شما به طور کامل سخنرانی ها را درک کنید و بتوانید تکالیف بنویسید و فعالانه در بحث های دوره، مناظره ها یا پروژه های گروهی شرکت کنید.

برای ثبت نام مدرسه تابستانه در انگلستان محدودیت سنی وجود دارد؟

هیچ شرط حداقل سنی برای پذیرش تحصیلی مدرسه تابستانی در انگلستان وجود ندارد. با این حال، برای درخواست، دانشجویان باید حداقل یک پیشنهاد در دانشگاه داشته باشند. برخی از دوره های کوتاه مدت که دانشجویان مقطع کارشناسی را هدف می گیرند، حداقل سن را مشخص نمی کنند، اما مدارک اضافی مانند رضایت نامه از والدین را می طلبند.

دریافت ویزای تحصیلی انگلستان برای تحصیل در مدارس تابستانی

دانشجویانی که از خارج از اتحادیه اروپا قصد دریافت پذیرش تحصیلی مدرسه تابستانی در انگلستان را دارند به ویزای تحصیلی کوتاه مدت نیاز دارند. برای دریافت ویزای تحصیلی باید یکی از مراحل زیر را طی کنید:

 • فرآیند درخواست را در اسرع وقت شروع کنید
 • با نزدیکترین سفارت یا کنسولگری کشور مقصد تماس بگیرید
 • مدارک مورد نیاز سفارت را ارائه دهید
 • هزینه ویزا را پرداخت کنید
 • دعوتنامه تحصیلی از دانشگاه را درج کنید
 • ممکن است مجبور شوید ثابت کنید که بودجه کافی برای نگهداری خود در طول اقامت و  هزینه های مطالعه خود را دارید.

☑️ پیشنهاد مطالعه: پرداخت شهریه کالج

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان