فرم ارزیابی وضعیت پرونده تحصیلی + مشاوره رایگان

معرفی کالج Worksop انگلستان

کالج Worksop انگلستان

عناوین مقاله:

تاریخچه کالج Worksop انگلستان

کالج Worksop انگلستان یک مدرسه مستقل پیشرو HMC در ناتینگهام شایر است که آموزش مدرن را در برابر پس‌زمینه‌ای از ارزش‌های سنتی و اخلاق مسیحی ارائه می‌دهد. Worksop که در یک ملک زیبا به مساحت 310 هکتار در لبه جنگل شروود قرار دارد، در سال 1895 افتتاح شد و به یک مدرسه بسیار مجهز برای 500 دختر و پسر 11 تا 18 ساله تبدیل شده است. این مدرسه به 7 خانه تقسیم شده است که بسیاری از آنها در ساختمان اصلی باشکوه قرار دارند.

داستان کالج Worksop انگلستان به قرن 19 برمی‌گردد، زمانی که این مدرسه توسط اصلاح‌طلب آموزشی ویکتوریا، Canon Nathaniel Woodard تأسیس شد. پس از مرگ او در سال 1891، اطمینان از تحقق چشم انداز وودارد به عهده هنری ماینل گذاشته شد و کالج در سپتامبر 1895 با تنها پنج استاد و 44 پسر افتتاح شد.

این مدرسه مستقل که در دو مکان در وسط حومه زیبای شمال ناتینگهام شایر واقع شده است، به کودکان 2 تا 18 ساله آموزش می دهد و مکان های روزانه، پانسیون شبانه روزی و کامل را ارائه می دهد. آموزش با کیفیت بالا شامل تجربه عملی برای کمک به شما در توسعه مهارت های حیاتی که برای آینده شغلی خود نیاز دارید.

☑️ مقاله پیشنهادی: ثبت نام مدسه تابستانی

معرفی کالج Worksop

کالج Worksop و Ranby House. یک جامعه در دو مدرسه. کالج Worksop انگلستان مدرسه ای با توانایی های وسیع است که کودکان 2 تا 18 ساله را آموزش می دهد. با تمرکز جدی بر پیشرفت، میدانند که هر کودکی مجموعه ای از مهارت ها و توانایی های خاص خود را دارد، چه درسی، چه ورزشی، چه موسیقیایی یا غیره. کالج Worksop انگلستان معتقد است که آموزش چیزی بیش از پرواز به سوی موفقیت تحصیلی است، بلکه در مورد شکوفایی انسان است.

در قلب حومه خیره کننده شمال ناتینگهام شایر، کالج Worksop انگلستان جامعه ای با تاریخ غنی و آینده هیجان انگیز است. اگر قرار است به یکی از بهترین دانشگاه های جهان بپیوندید، اینجا جایی است که آنها شکوفا خواهند شد. اگر قرار است یک ورزشکار برجسته باشید، اینجا جایی است که مهارت های خود را تقویت می کنید. یک هنرمند یا نوازنده با استعداد، اینجا جایی است که هنر خود را کامل می کنید. اگر این استعدادها هنوز آشکار نشده اند، اینجا جایی است که آنها کشف می شوند. در کالج Worksop ، آنچه مهم است، فرد، آرزوها و آینده آنهاست.

دانش‌آموزان در کالج Worksop و Ranby House علاوه بر مهارت‌های زندگی، یک برنامه آموزشی کامل دارند که همه چیز را از قایقرانی گرفته تا زومبا، Eco Club تا رباتیک را پوشش می‌دهد. این برنامه که هر روز پس از پایان دروس دانشگاهی و همچنین صبح روز شنبه اجرا می‌شود، در هزینه‌ها گنجانده شده است – به والدین این امکان را می‌دهد تا از آنچه مناسب آنها، فرزندشان و شرایط خانوادگی‌شان است، انتخاب کنند.

این مدرسه GCSE و A-Levels را ارائه می دهد. کالج Worksop انگلستان به طور مداوم به نتایج آکادمیک مناسبی دست می یابد. در سال 2022، تقریباً 40٪ از نتایج GCSE آن 9-7 نمرات و یک چهارم نمرات A-Levels A بود. آموزش آلمانی، اسپانیایی، فرانسوی و لاتین ارائه می شود. حدود 30 درصد از دانشجویان شبانه روزی دانشجویان بین المللی هستند.

دامنه فعالیت های فوق برنامه کالج Worksop شگفت انگیز است. در کنار یک پیشنهاد ورزشی خوب از جمله هاکی رقابتی، راگبی و کریکت، این مدرسه گلف، اسب‌سواری و شنا را ارائه می‌کند. فراتر از ورزش، هر چیزی از کلاس های آشپزی گرفته تا بازی ترامپولین ارائه می شود. هیچ کس در Worksop خسته نخواهد شد!

کالج Worksop انگلستان

ویژگی های کالج Worksop و Ranby House

تعداد دانش آموز: 360

درصد دانش آموزان بین المللی: 20٪

نزدیکترین فرودگاه بین المللی: منچستر، 90 دقیقه با ماشین

هزینه تحصیل در کالج

هزینه در هر ترم برای 2023/2024: 11096 پوند

هزینه پانسیون در هر ترم: 6758 پوند تا 10087 پوند

هزینه روزانه در هر ترم: 2795 پوند تا 6115 پوند

☑️ پیشنهاد مطالعه: پرداخت شهریه کالج

رتبه ی علمی کالج Worksop

وزارت آموزش و پرورش بریتانیا جدیدترین ارقام عملکرد سطح A را برای مدارس و کالج‌های ناتینگهام‌شایر شمالی منتشر کرده است و ما خوشحالیم که اعلام کنیم کالج Worksop انگلستان در بالاترین رتبه قرار دارد. هر مدرسه با یک سیستم امتیاز، با توجه به میانگین امتیاز در هر ورودی تحصیلی و سپس بر اساس درصد دانش آموزانی که AAB یا بهتر را با دو موضوع تسهیل کننده کسب کرده اند، رتبه بندی شده است.

امتیاز کالج Worksop 36.23 است، به این معنی که کالج Worksop انگلستان از تمام مدارس دیگر در منطقه بهتر عمل کرده و در رتبه اول قرار گرفته است. نتایج سال 2019 شاهد 100 درصد قبولی و نتایج انفرادی خیره کننده بود، با افزایش 9 درصدی نمرات A-C نسبت به سال گذشته و افزایش 7 درصدی در دانش آموزانی که نمرات A و A * را کسب کردند.

☑️ پیشنهاد مطالعه: نگارش SOP

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان