پرداخت هزینه لندینگ فی کانادا یا حق اقامت دائم کانادا (RPRF)

لندینگ فی کانادا
5/5 - (1 امتیاز)

عناوین مقاله:

مراحل پرداخت هزینه لندینگ فی کانادا در همیارپروژه

1. تکمیل فرم توسط شما

2. تشکیل گروه توسط مجموعه همیارپروژه نوین در کوتاه ترین زمان ممکن

3. گرفتن قیمت ارز مورد نظر

4. بررسی اطلاعات حساب مقصد جهت پرداخت

5. پرداخت امن در کمترین زمان ممکن توسط مجموعه همیارپروژه نوین ( برای پرداخت لطفا ددلاین و نوع پرداخت را در نظر داشته و به کارشناسان مجموعه اطلاع دهید.)

فرم درخواست پرداخت هزینه لندینگ فی کانادا

سوالات متداول

شما در این بخش میتوانید بخش های مختلف و فعال مجموعه بهمراه سابقه نماد اعتماد الکترونیکی ما را بدون هیچ شکایتی بررسی کنید. وبسایت همیارپروژه نوین از سال 93 فعالیت مشاوره مهاجرت خود را آغاز کرده و تا به امروز به تعداد زیادی دانشجو کمک کرده تا بتوانند مسیر خود را ساده تر پیش ببرند.

  • موسسه رسمی مشاوره مهاجرت با شناسه ملی: 14011821805
  • لینک نماد اعتماد الکتریکی (بدون فیلتر شکن وارد شوید): ورود
  • لینک کانال تلگرام: ورود
  • لینک اینستاگرام: ورود
  • مدیریت گروه های هلند از طریق همیارپروژه در تلگرام: ورود

پاسخ: در صورتی که بصورت فورس میخواهید پرداخت انجام گیرد بصورت مستقیم به پشتیبان مجموعه همیارپروژه از طریق لینک زیر پیام داده و وضعیت را بررسی کنید:

  • راه ارتباطی با پشتیبان در تلگرام: ورود

راهنمای پرداخت هزینه لندینگ فی کانادا یا حق اقامت دائم (RPRF)

یکی از معروف ترین برنامه مهاجرتی به کانادا برنامه ی اکسپرس انتری Express Entry می باشد که این برنامه مهاجرتی به دو دسته برنامه مهاجرتی نیروی حرفه ای برای استان های کانادا به غیر از استان کبک تحت عنوان Federal Skilled Worker و برنامه مهاجرتی نیروی حرفه ای Quebec Skilled Worker برای استان کبک تقسیم می شود. از این رو متقاضیان به منظور اخذ اقامت دائم در مرحله آخر از فرایند مهاجرت به کانادا و اپلای از طریق این برنامه ها، نیاز دارند تا مبلغی را به عنوان هزینه حق اقامت دائم کانادا (Right of Permanent Residence Fee) پرداخت نمایند. این هزینه عموما به عنوان لندینگ فی کانادا (Landing Fee) معروف است.

چه زمانی بایستی مقدار هزینه لندینگ فی را پرداخت کرد؟

در حالت کلی هزینه لندینگ فی بعد از تایید پزشکی افراد پرداخت می شود. علاوه براین نیز می توان این کار را مرحله ای زودتر و در زمان تشکیل پرونده نیز انجام داد و رسید پرداخت آن را به همراه تائید پزشکی ارائه داد. بنابراین برای پرداخت هزینه لندینگ فی، می‌توانید:

  • هزینه لندینگ فی را در زمان پرداخت هزینه های Application Fee برای فرد متقاضی و سایر اعضای خانواده، پرداخت کنید.
  • روش دیگر این گونه است که شما در ابتدا، فقط هزینه اپلیکیشن فی فرد خود و اعضای خانواده خود را پبردازید و هزینه لندینگ فی را در پایان کار و پس از تایید مدیکال به صورت جداگانه پرداخت نمایید.

هزینه لندینگ فی چقدر است؟

هزینه لندینگ فی کانادا برای متقاضی اصلی و همسر وی، به ازای هر شخص ۵۰۰ دلار کانادا است. همچنین برای فرزندان مبلغی نیازی نسیت که پرداخت شود. برای پرداخت می توانید به صورت آنلاین و از طریق ویزاکارت و مستر کارت اقدام نمایید. با توجه به تغییرات در روند مهاجرت Federal skilled worker و Quebec skilled worker ممکن است این هزینه ها متفاوت باشند که لازم است جهت اطمینان از درستی هزینه ها، از طریق سایت مهاجرت کانادا بررسی نهایی را انجام دهید.


 
توسط
تومان