درباره ما

درباره همیار پروژه

ارائه دهنده راهکارهای وب برای کسب و کار، مارکتینگ و برندینگ و فضای اشتراکی عرضه خدمات مشاوره ای

همیار پروژه افتخار دارد راهکارهای ارزشمندی را جهت ایجاد کسب وکار آنلاین، توسعه وب سرویس و راه اندازی استارتاپ ارائه نموده و با برخورداری از رویکرد حرفه ای در بکارگیری ابزارهای وب مخاطبان خود را با سلیقه های مختلف جهت رسیدن به اهدافشان یاری رساند.
تیم کاری ما همگی از تحصیلات عالی و تجربه کافی برحوردارند بطوریکه با تکنولوژی های نوین اطلاعاتی و نرم افزاری در وب آشنایی کامل و عمیق داشته و امکان ارائه انواع مشاوره های تخصصی در زمینه ی ایجاد کسب و کار آنلاین، ابزارهای مدیریت داده ها و سازمان، رویکردهای نوین کاوش در اطلاعات و طراحی نرم افزارهای اختصاصی را دارا می باشند.

به پشتوانه چندین سال تجربه و تخصص در زمینه های مختلف پژوهشی و نرم‌افزاری می توانیم با کیفیت ترین کار را در اختیار شما قرار دهیم تا شما آسوده خاطر و بدون دغدغه به اهداف خود بیندیشید.

در مسیر شناخت، تعریف، اجرا، بازبینی و توسعه سایت، سرویس، App و نرم افزار با شما هستیم.

همیار پروژه، متشکل از متخصصان حوزه های مختلف و دانشجویان و فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد و دکترای دانشگاه های مطرح کشور از جمله دانشگاه تهران، تربیت مدرس، امیرکبیر، علم و صنعت و … است که برای کمک به دانشجویان و شرکت‌ها، در امور پژوهشی و نرم‌افزاری (به خصوص طراحی سایت و اپلیکیشن اندروید و IOS ) گرد هم آمده‌اند. ما به پشتوانه چندین سال تجربه و تخصص در زمینه های مختلف پژوهشی و نرم‌افزاری می توانیم با کیفیت ترین کار را در اختیار شما قرار دهیم تا شما آسوده خاطر و بدون دغدغه به اهداف خود بیندیشید.

۱a

یکی از رویکرد های اصلی موسسه پژوهشی همیار پروژه صداقت و تعهد و مسئولیت پذیری در قبال پروژه های به عهده گرفته می باشد. به شکلی که کلیه اطلاعات لازم در مورد نحوه انجام پروژه، زمان لازم برای انجام پروژه، کیفیت تحویل فازهای پروژه، نحوه برطرف کردن اشکالات دانشجویان و متقاضیان در حین انجام پروژه ها را بدون کم و کاستی در اختیار دانشجویان قرار داده و با دانشجویان صادق می باشد. در صورت توافق برای انجام پروپوزال، پایان نامه و یا ترجمه و اخذ پذیرش مجلات نیز تا رضایت کامل دانشجویان در کنار آنها خواهد بود. به عبارت دیگر ما زمانی پروژه را نهایی شده تلقی خواهیم کرد که رضایت کامل شما جلب شده باشد.

۱b

 

توسط
تومان