معرفی بورسیه PHD دانشگاه های سراسر جهان

بورسیه PHD
5/5 - (1 امتیاز)

معرفی بورسیه PHD دانشگاه های سراسر جهان

بورسیه PHD | بسیاری از دانشجویان در مقاطه کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری و پسادکتری به دنبال دریافت بورسیه و اسکالرشیپ هستند در این مقاله به معرفی ۱۰ بورسیه و فاند در مقطع دکتری می پردازیم.

۱٫ بورسیه دکتری دانشگاه بریستول بریتانیا

لینک پذیرش: ورود

رشته ها:

  • فیزیک
  • علوم کامپیوتر

ددلاین: ۱۴۰۰/۱۱/۱۱

شرح موقعیت:

ساختار الکترونیکی فراتر از نظریه تابعی چگالی و کاربرد آن در طیف‌سنجی‌های تفکیک‌شده با تکانه

درک رفتار پیچیده الکترون ها در جامدات یک کار بسیار دشوار است، اما برای بهره برداری فناوری آینده بسیار مهم است. شما می‌توانید روش‌های ساختاری الکترونیکی پیشرفته را توسعه داده و به کار ببرید که فراتر از رویکرد تئوری تابعی چگالی استاندارد است، با تمرکز بر نظریه میدان میانگین دینامیکی و به اصطلاح تقریب GW.

بورسیه PHD |  شما از قابلیت محاسباتی با کارایی بالا بریستول استفاده خواهید کرد. مهمتر از همه، بخش کلیدی پروژه، آزمایش آن محاسبات در برابر آزمایشات پیشرفته با محاسبه مقادیری است که می توانند به صورت تجربی تعیین شوند.

مقدار بودجه: ۳٫۵ سال به نرخ UKRI (در حال حاضر ۱۵۶۰۹ پوند در سال برای ۲۰۲۱/۲۲)

۲٫ فاند دکتری دانشگاه بریستول انگلستان

لینک پذیرش: ورود

رشته ها:

  • فیزیک

ددلاین: ۱۴۰۰/۱۱/۱۱

شرح موقعیت بورسیه PHD:

دانشجوی دکتری: بررسی نوسانات در ماشین های حرارتی کوانتومی

ترمودینامیک یکی از ارکان علوم طبیعی است: نحوه تبادل انرژی بین اجسام در دماهای مختلف را مطالعه می کند. با این حال، چه اتفاقی می‌افتد وقتی فرآیندهای مورد علاقه شامل سیستم‌هایی به سادگی الکترون، اتم یا مولکول‌های ساده باشد؟

برای چنین بلوک های سازنده ماده در مقیاس نانو، باید از قوانین مکانیک کوانتومی استفاده کرد. این ماشین‌ها که تنها به تعداد انگشت شماری از اتم‌ها کوچک شده‌اند، نوید ارائه راه‌های بسیار کارآمد برای تولید نیرو، مدیریت جریان گرما و بازیابی انرژی تلف شده در فناوری‌های گسترده، از ریزپردازنده‌ها تا واکنش‌های شیمیایی را دارند. هدف این پروژه تحقیقاتی توسعه ابزارهای ریاضی جدید و روش های شبیه سازی قدرتمند برای درک اصول اساسی حاکم بر عملکرد کوچکترین موتورهای ممکن است.

۳٫ اسکالرشیپ دکتری دانشگاه Lancashire انگلیس

لینک پذیرش: ورود

رشته ها:

  • عدالت کیفری

ددلاین:  ۱۴۰۰/۱۰/۱۷

شرح موقعیت بورسیه PHD:

درخواست ها برای یک دوره دانشجویی تمام وقت دکترا (از طریق MPhil) در عدالت کیفری و پلیس، مستقر در دانشکده عدالت دعوت می شوند. این دوره های تحصیلی به مدت ۳ سال به صورت تمام وقت (با توجه به پیشرفت رضایت بخش) قابل تحمل است و هزینه های شهریه را با نرخ های انگلستان همراه با کمک هزینه نگهداری (۱۵۶۰۹ پوند در سال نرخ ۲۰۲۱/۲۲) برای متقاضیان واجد شرایط پوشش می دهد.


۴٫ بورسیه دکتری دانشگاه ناتینگهام انگلیس

لینک پذیرش: ورود

رشته ها:

  • مهندسی
  • شیمی
  • فیزیک

ددلاین: ۱۴۰۰/۱۱/۱۱

موضوع بورسیه PHD: تولید دستگاه‌های جدید با سطوح مقاوم در برابر بیوفیلم باکتریایی از طریق تکنیک‌های ساخت افزودنی.

شرح پروژه: از متقاضیان برای یک دوره تحصیلات تکمیلی دعوت می شود تا روی پروژه توسعه جوهرهای پلیمری جدید برای تولید سطوح مقاوم در برابر بیوفیلم از طریق تولید افزودنی کار کنند.


۵٫ اسکالرشیپ دکتری دانشگاه مونترال کانادا

لینک پذیرش: ورود

رشته ها:

  • زیست شناسی گیاهی

ددلاین: ۱۴۰۰/۱۱/۰۸

شرح موقعیت:

هدف پروژه ما ایجاد یک چارچوب طبقه بندی و تکاملی قوی برای حمایت از حفاظت از این فلور منحصر به فرد است. با ترکیب مطالعات میدانی، آنالیزهای فیلوژنومی و آزمایش‌های رایج باغ، گونه‌زایی، فیلژوگرافی و تکامل اندمیک‌های جزر و مدی آب شیرین را مطالعه خواهیم کرد. پروژه ها بر روی گونه در چندین خانواده گیاهی (Apiaceae، Asteraceae، Cyperaceae، Gentianaceae، Lamiaceae…) با توجه به علایق نامزدها در دسترس هستند.


بورسیه PHD


۶٫ بورسیه دکتری دانشگاه بریتیش کلمبیا کانادا

لینک پذیرش: ورود

رشته ها:

  • علم ورزش

ددلاین: ۱۴۰۰/۱۰/۱۷

شرح موقعیت:

بیماری انسداد مزمن ریه (COPD) تقریباً ۳ میلیون کانادایی و بیش از ۶۰۰ میلیون نفر را در سراسر جهان تحت تأثیر قرار می دهد. این بیماری با انسداد پیشرونده جریان هوا و التهاب راه هوایی مشخص می شود که کاهش طبیعی عملکرد ریه مرتبط با افزایش سن را تسریع می کند. با این حال، التهاب در ریه ها جدا نمی شود زیرا بیماران با التهاب سیستمیک نیز مواجه می شوند که بر سیستم قلبی عروقی و اسکلتی عضلانی تأثیر منفی می گذارد. اختلال در عملکرد عضلانی منجر به افزایش خستگی پذیری درک شده در طول فعالیت بدنی می شود که اغلب منجر به رفتار بی تحرک فزاینده و پیامدهای سلامت ضعیف تر می شود.


توسط
تومان