کسب درآمد از همیارپروژه

همیار پروژه، مشاور تخصصی دانشجویان و نخبگان کشور در تمامی گرایش های دانشگاهی

گروه پژوهشی همیار پروژه، متشکل از متخصصان حوزه های مختلف و دانشجویان و فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد و دکترای دانشگاه های مطرح کشور از جمله دانشگاه تهران، تربیت مدرس، امیرکبیر، علم و صنعت و … است که برای کمک به دانشجویان و شرکت‌ها، در امور پژوهشی و نرم‌افزاری (به خصوص طراحی سایت و اپلیکیشن اندروید و IOS ) گرد هم آمده‌اند. ما به پشتوانه چندین سال تجربه و تخصص در زمینه های مختلف پژوهشی و نرم‌افزاری می توانیم با کیفیت ترین کار را در اختیار شما قرار دهیم تا شما آسوده خاطر و بدون دغدغه به اهداف خود بیندیشید.

۱a

پروژه، ترجمه، پروژه های نرم افزاری- طراحی سایت و اپ اندروید خود را به ما پسپارید

سیستم کاری همیار پروژه بدین صورت است که به منظور ارائه مناسب ترین پیشنهاد، پروژه سفارش گرفته شده، برای گروه مجریان به مناقصه گذاشته می شود. سپس مناسب ترین پیشنهاد دریافتی از گروه مجریان به شما ارائه می شود، به عبارتی همیار پروژه یک رابط سیستماتیک بین دانشجویان و نخبگان سرتاسر کشور است که از طریق لینک ارتباطی خود، دانشجوی متقاضی خدمات را به دانشجویی با قابلیت انجام آن و با کمترین هزینه ممکن متصل می سازد.

۱b

از طریق همیار پروژه کسب درآمد بکنید

  •  کارشناس: اگر شما قابلیت انجام پروژه های مرتبط با یک یا چند تخصص خاص را در خود می بینید، می توانید با عضو شدن در هر کدام از کانال های تخصصی همیار پروژه در تلگرام از اخرین پروژه های موجود آگاه شوید و در صورت تمایل به انجام هر کدام از پروژه ها، قیمت پیشنهادی خود را ارائه دهید، در صورتی که قیمت ارائه شده توسط شما بهترین قیمت پیشنهادی به همکاران ما باشد ، سریعا برای انجام پروژه قراردادی با شما انعقاد می شود.
  • ۲- بازاریاب: اگر بین همکلاسی ها و محیط پیرامون خود با فردی مواجه شدید که نیاز به انجام پروژه ای دارد و خود شما از انجام آن عاجزید میتوانید با معرفی فرد و پروژه به همیار پروژه در سود انجام پروژه با ما شریک شوید.


 

توسط
تومان