کانال تلگرام اپلای | گروه تلگرام اپلای

کانال تلگرام اپلای و  گروه تلگرام اپلای مجموعه­ ی همیاراپلای

مجموعه همیار اپلای برای متقاضیانی که قصد ادامه تحصیل در خارج شهر دارند خدمات مشاوره تحصیلی برای اخذ پذیرش تحصیلی و ویزا ارائه می‌دهد. همچنین درزمینه ویراستاری مدارک لازم برای اپلای خدماتی نظیر ویراستاری متون علمی مانند مقاله و پتنت، نگارش و ویرایش کاور لتر، ویرایش رزومه، ویرایش CV ارائه می‌دهد. بنابراین برای رفاه حال دوستان و متقاضیان کانال و گروه تلگرامی را راه‌اندازی کرده‌ایم تا فنون و  نحوه انجام فرایند اپلای و ویراش متون را هرچند کوتاه بیاموزیم. علاوه به این در کانال و گروه اپلای به ارائه تجربیات دانشجویان خارج می‌پردازیم.  از مزایای کانال تلگرام همیار اپلای برخلاف کانال‌های تلگرامی دیگر به‌روز بودن مطالب در هر روز است.

عضویت در کانال تلگرام راهنمای اپلای

خدمات نگارش برای اپلای

در کانال تلگرامی همیار اپلای ما به معرفی خدماتی نظیر معرفی شهرها، معرفی دانشگاه‌ها، معرفی انواع بورسیه‌های تحصیلی، نحوه نگارش انگیزه نامه، نحوه نگارش کاورلتر، نحوه نگارش رزومه، نحوه نگارش مقاله  و پتنت، رده‌بندی دانشگاه‌ها و انواع فرصت‌های و بورسیه‌های تحصیلی در دانشگاه‌های مختلف می‌پردازیم.

در قسمت معرفی شهرهای مختلف دنیا به هزینه‌ای زندگی در این شهرها و اقلیم شهرها و دانشگاه‌های موجود در این شهرها می‌پردازیم.  همچنین در قسمت معرفی دانشگاه‌های مختلف، به معرفی دانشگاه، هزینه تحصیل و شهریه، مقدار بورسیه‌هایی که ارائه می‌دهند و رتبه‌بندی دانشگاه می‌پردازیم.

در بخش معرفی بورسیه‌های تحصیلی و سایت‌های کاریابی و پوزیشن یابی آخرین بورسیه‌های تحصیلی در رشته‌های مختلف دانشگاهی هر هفته ارائه می‌دهیم. همچنین به علت مطالب و بورسیه‌های فراوان، امکان  پوشش همه­ی رشته‌ها وجود ندارد. بنابراین به معرفی سایت‌هایی که می‌توان انواع بورسیه‌های تحصیلی یا اصطلاحا فاند یاب در آن یافت را در کانال تلگرام همیار اپلای می پردازیم .

علاوه بر این در کانال و گروه اپلای، مجموعه همیار اپلای، به نحوه ویرایش و  نگارش متون موردنیاز شما  می‌پردازیم. گروه علمی مجموعه همیار اپلای در قسمت نگارش مقاله‌ها نیز خدمات شایسته‌ای در راستای نحوه نگارش مقاله و پنت انجام می‌دهند.

فعالیت بعدی در کانال تلگرامی اپلای، مجموعه‌ی همیار اپلای نگارش و ویرایش انگیزه نامه، کاورلتر، رزومه و CV است. بنابراین مطالبی درزمینه نگارش ویرایش و معرفی کلی هریک از مدارک لازم برای اپلای نظیر  انگیزه نامه یا SOP، کاورلتر یا نامه پوششی، رزومه و CV در کانال تلگرام همیار اپلای بیان می‌شود.

همچنین در کانال تلگرام اپلای، نحوه درست مکاتبه با دانشگاه‌ها و استادان را ارائه می‌دهیم و در این زمینه می‌توانید با ادمین های کانال مشاوره بگیرید. همچنین در کانال تلگرام  اپلای آخرین رتبه‌بندی دانشگاه‌های جهان و همچنین رتبه‌بندی دانشگاه‌ها بر اساس قاره و رشته تحصیلی بر مبنای نظام‌های رتبه‌بندی مختلف می پرادزیم.

عضویت در کانال تلگرام راهنمای اپلای

 

2173

پایه‌ریزی یک منبع آموزشی و علمی فارسی هدفی است که لحظه‌ای از آن غافل نبوده‌ایم. (فوق لیسانس رشته علوم کامپیوتر - پردازش تصویر)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان