دانلود پرستاشاپ ۱٫۶٫۱٫۵

[divide width=”medium”]

دانلود پرستاشاپ پارسی ۱٫۶٫۱٫۵ فروشگاه ساز بسیار قوی

[divide width=”medium”]

فروشگاه ساز پرستاشاپ ، اسکریپت اپن سورس رایگان، محبوب و قدرتمندی است که وقوع تغییرات بنیادی، افزایش امکانات چشمگیر و اصلاحات اساسی در آخرین ویرایش آن یعنی نسخه ۱.۶ به میزان قدرتمندی هسته اسکریپت، کارایی و اثر بخشی امکانات مدیریتی و جذابیت و پویایی پنل کابری آن به میزان محبوبیت این فروشگاه ساز در همه کشورهای جهان به خصوص کشور ایران افزوده است. از این روی تعداد فروشگاه های اینترنتی ساخته شده با پرستاشاپ در ایران نسبت به سایر ئی کامرس های اپن سورس به شکل چشمگیری افزایش یافته است.

ما در وب سایت دی بی اس تم تلاش نمودیم تا بسته زبان پارسی پرستاشاپ ۱.۶ را اصلاح نموده و تقدیم کاربران خود و تمام عزیزانی که از این اسکریپت قدرتمند استفاده می نمایند کنیم. در این بسته ترجمه، تلاش شده تا تمام مشکلات تایپی، قواعد دستوری و نگارشی، رعایت فاصله ها و نیم فاصله ها، اصلاح ترجمه های تحت اللفظی، استفاده از واژگاه مناسب زبان پارسی متناسب با جایگاه عبارت روی سایت، اضافه نمودن راهنمایی ها، جایگزینی کاراکترهای عربی با پارسی و حل مشکلات باقی مانده و ترجمه های انجام نشده ترجمه پیش فرض پرستاشاپ ۱.۶ مد نظر قرار گیرد.

این بسته صرفاً ترجمه های بخش مدیریت پرستاشاپ، ترجمه نام فیلدها، ترجمه های PDF و ترجمه های تمامی پیغام های خطای بخش مدیریت و بخش کاربری فروشگاه شما را اصلاح می نماید و ترجمه های قالب شما را به هیچ عنوان تغییر نخواهد داد. ترجمه های قالب و ماژول‎های آن با وجود مشابهت های ترجمه در بسیار از کلمات، برای هر قالب مختص به همان قالب است و در فرایند پارسی سازی و بومی سازی قالب انجام می پذیرد.

دانلود رایگان پروستاشاپ پارسی ۱٫۶٫۱٫۵ که در این نسخه سعی شده بهترین ترجمه، بهترین راست چین سازی و بهترین بومی سازی ارایه شود. یکی از بهترین cms های فروشگاهی پرستاشاپ است و میتوانید بهترین امکانات را در این مجموعه در اختیار داشته باشید.

دانلود فایل (همیارپروژه)

آموزش نصب پرستا شاپ

دیدگاه کاربران
  • جمشید کاظمی ۱۸ مهر ۱۳۹۵ / ۱۱:۲۸

    ممنونم بسیار نیاز داشتم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *