فرم ارزیابی وضعیت پرونده تحصیلی + مشاوره رایگان

پرداخت هزینه اپلیکیشن فی ویزای کانادا (My CIC)

اپلیکیشن فی ویزای کانادا
5/5 - (1 امتیاز)

عناوین مقاله:

مراحل پرداخت هزینه اپلیکیشن فی ویزای کانادا در همیارپروژه

1. تکمیل فرم توسط شما

2. تشکیل گروه توسط مجموعه همیارپروژه نوین در کوتاه ترین زمان ممکن

3. گرفتن قیمت ارز مورد نظر

4. بررسی اطلاعات حساب مقصد جهت پرداخت

5. پرداخت امن در کمترین زمان ممکن توسط مجموعه همیارپروژه نوین ( برای پرداخت لطفا ددلاین و نوع پرداخت را در نظر داشته و به کارشناسان مجموعه اطلاع دهید.)

فرم درخواست پرداخت هزینه اپلیکیشن فی ویزای کانادا

سوالات متداول پرداخت هزینه اپلیکیشن فی ویزای کانادا

شما در این بخش میتوانید بخش های مختلف و فعال مجموعه بهمراه سابقه نماد اعتماد الکترونیکی ما را بدون هیچ شکایتی بررسی کنید. وبسایت همیارپروژه نوین از سال 93 فعالیت مشاوره مهاجرت خود را آغاز کرده و تا به امروز به تعداد زیادی دانشجو کمک کرده تا بتوانند مسیر خود را ساده تر پیش ببرند.

  • موسسه رسمی مشاوره مهاجرت با شناسه ملی: 14011821805
  • لینک نماد اعتماد الکتریکی (بدون فیلتر شکن وارد شوید): ورود
  • لینک کانال تلگرام: ورود
  • لینک اینستاگرام: ورود
  • مدیریت گروه های هلند از طریق همیارپروژه در تلگرام: ورود

پاسخ: اپلیکیشن فی یا Application Fee هزینه‌ای است که شما به دانشگاه خارجی در ازای بررسی پرونده و مدارک درخواست پذیرشتان می پردازید.

پاسخ: در صورتی که بصورت فورس میخواهید پرداخت انجام گیرد بصورت مستقیم به پشتیبان مجموعه همیارپروژه از طریق لینک زیر پیام داده و وضعیت را بررسی کنید:

  • راه ارتباطی با پشتیبان در تلگرام: ورود

جواب: هزینه اپلیکیشن فی برای دانشگاه، برنامه و رشته های مختلف متفاوت است اما به طور میانگین در اروپا، آمریکا و کانادا به طور میانگین در بازه 75 تا 150 دلار قرار دارد.

  • پاسخ: شما می توانید از دفاتر پذیرش دانشگاه مقصد پرسیده و یا از طریق سایت bigfuture.collegeboard.org  دانشگاه هایی که امکان ویو کردن اپلیکیشن فی را می دهند مشاهده کنید.
  • پاسخ: کارشناسان مجموعه همیارپروژه نوین در کوتاه ترین زمان ممکن پرداخت اپلیکیشن فی را انجام خواهند داد این زمان می تواند بین 1 تا حداکثر 24 ساعت متغیر باشد. در صورتی که ددلاین پرداخت نزدیک باشد فقط کافیست با کارشناس هماهنگ شود تا در کوتاه ترین زمان ممکن پرداخت انجام شود.

پاسخ: بله شما می توانید به طور همزمان چند اپلیکیشن فی را به مجموعه همیارپروژه نوین سفارش دهید و معادل ریالی همه را به صورت یکجا پرداخت کنید.

پاسخ: لینک ورود به اپلیکیشن فی و نام کاربری و رمز ورود اطلاعات مورد نیاز مجموعه همیارپروژه نوین جهت پرداخت اپلیکیشن فی می باشد. تمام اطلاعات در اشتراکی برای شما تشکیل میشود از شما گرفته میشود و شما فقط نیاز است فرم درخواست را ثبت نمایید.

پاسخ: مجموعه همیارپروژه نوین قادر به پرداخت اپلیکیشن فی تمامی دانشگاه ها از سراسر دنیا می باشد.

پاسخ: خیر. معمولا هزینه ی پرداختی اپلیکیشن فی و بررسی مدارک توسط دانشگاه فارغ از نتیجه پذیرش شما قابل استرداد Refundable نیست و به دانشجو بازگردانده نمی شود.

اپلیکیشن فی ویزای کانادا

راهنمای پرداخت هزینه اپلیکیشن فی ویزای کانادا

همانطور که می دانید ویزای کانادا را می توان از روش های تحصیلی، توریستی، کار موقت و غیره اقدام کرد. از این رو برای بسته به نوع ویزای شما، هزینه اپلیکیشن فی برای اخذ ویزای کانادا متغییر خواهد بود. علاوه براین می‌توان روش های پرداخت و هزینه های مربوط به هر یک از ویزاها را از طریق این لینک مشاهده نمایید.

ویزای تحصیلی کانادا

برای ویزای تحصیلی یا دانشجویی کانادا، مقدار مبلغ اپلیکیشن فی که باید پرداخت شود به اندازه ۱۵۰ دلار کانادا می باشد. این نکته بایستی توجه شود که و هزینه این مبلغ پس از پرداخت، غیر قابل بازگشت (non-refundable) می‌باشد. علاوه بر این هزینه، دانشجویانی ایرانی برای دریافت اخذ ویزا بایستی فرآیند انگشت نگاری یا بیومتریک  و عکس نگاری را نیز در سفارت کانادا داشته باشند. این فرایند باید طی مدت ۳۰ روز از زمانی که اپلیکیشن را ارائه تایید می‌کنند بایستی انجام شوند.

از این رو شما می‌توانید از طریق صفحه Find a Visa Application Center نزدیک ترین محل درخواست ویزا یا VAC به کشور خود را پیدا کنید. اما با این حال برای ایرانی ها، امکان انجام فرآیند بیومتریک در کشور‌هایی مانند ترکیه، آذربایجان، ارمنستان، کویت، گرجستان، بحرین و امارات وجود دارد.  انجام تست بیومتریک برای تمامی متقاضیانی که بین ۱۴ تا ۷۹ سال سن دارند، الزامی است. برای اینکه اطلاعات جامعی در مورد انواع ویزاهای کانادا کسب کنید، می توانید به این لینک  مراجعه کنید.

هزینه انجام تست بیومتریک به صورت یک نفره ۸۵ دلار کانادا و به صورت خانوادگی ۱۷۰ دلار کانادا است و فرآیند بررسی اپلیکیشن ویزای دانشجویی از زمان ارسال فرم‌های تکمیل شده به دفتر مهاجرت به کانادا، حدود ۶ هفته به طول می‌انجامد.

ویزای توریستی

نوع دیگری از ویزاها که مورد توجه بسیاری از افراد است، ویزای توریستی است. متقاضیان این ویزا افرادی از قبیل افرادی هستند که قصد شرکت در سمینارها و کنفرانس‌ها را دارند و یا افرادی هستند که قصد ملاقات بستگان خود را دارند و سایر موارد. ویزای توریسی کانادا به مدت ۶ ماه اعتبار دارد که به صورت اجازه چند بار ورود و خروج در طول مدت اعتبار ویزا (Multiple ) صادر می‌شود.

حال اگر قصد دریافت ویزای توریستی را دارید ابتدا لازم است که در سایت http://www.cic.gc.ca  یک حساب کاربری برای خود بسازید و از طریق Apply را آغاز نمایید. نوع دیگری از ویزای توریستی که وجود دارد،  سوپر ویزا می باشد. این ویزا برای افرادی نظیر پدران، مادران و یا پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌های شهروندان کانادایی و افرادی هستند که دارای اقامت دائم می باشند صادر می‌شود. اعتبار این ویزا ۱۰ ساله می‌باشد و افرادی که این ویزا را دارند در هر بار سفر به کانادا به مدت دو سال می‌توانند در کانادا اقامت داشته باشند. جزئیات بیشتر را می توانید در این لینک مطالعه نمایید.

ذکر این نکته لازم است که در ابتدا متقاضیان نخست باید در  سایت مهاجرت دولت کانادا   ابتدا یک اکانت (GC Key) ساخته و از طریق آن فرم‌های Application خود را پر نمایید.

پرداخت هزینه WES  | اپلای | پرداخت هزینه چاپ مقاله | پرداخت در ebay | خرید از udemy

توسط
تومان