افتتاح حساب پی پال PayPal

افتتاح حساب پی پال وریفای

 پی پال یک سیستم مالی بین المللی است که فقط بر روی بستر اینترنت کار میکند. این سیستم که جهت سهولت در خرید و فروش اینترنتی راه اندازی شده هم اکنون در سراسر دنیا فعالیت دارد و در اکثر پرداخت های اینترنتی نقش پر رنگی دارد.

امروزه چنانچه شما خرید و فروش اینترنتی دارید و یا چنانچه مایلید درآمد ارزی داشته باشید با داشتن یک حساب پی پال میتوانید این کار را انجام دهید. همیارپروژه میتواند حساب پی پال شما را در ۱-۳ روز کاری افتتاح کند و اطلاعات آن را برای شما بفرستد.

همیارپروژه میتواند به شما یک اکانت وریفای شده پی پال تحویل دهد تا بتوانید با آن مراودات بین المللی خود را انجام دهید.

اکانت امریکایی !اکانت پی پال شما متعلق به کشور امریکا یا انگلستان خواهد بود

اکانت وریفای شده پی پال

اکانت پی پال که همیارپروژه به شما تحویل میدهد از طرق زیر وریفای شده است:

۱- کارت وریفای میشود

۲- تلفن وریفای میشود

نکاتی که باید در هنگام کار با پی پال مد نظر قرار دهید:

  • هرگز از ایران با آی پی ایران وارد پی پال نشوید، در اینصورت حتما اکانت شما مسدود خواهد شد
  • بعد از باز کردن اکانت پی پال وریفای شده توسط همیارپروژه هیچ مسئولیتی مبنی بر مسدودی حساب شما وجود ندارد، ما فقط حساب را برای شما باز میکنیم و هیچ مسئولیتی بابت بسته شدن حساب در هر هنگام بر عهده ما وجود ندارد.
  • بعد از افتتاح حساب ابتدا سعی کنید با مبالغ پایین با پی پال کار کنید تا پی پال به حساب شما شک نکند و حساب شما مشکل دار نشود.
  • از منابع معتبر پول دریافت کنید و به منابع معتبر پول ارسال کنید.
  • نیاز نیست گاه و بیگاه به حساب خود در پی پال سر بزنید، پی پال به ازای هر تراکنش برای شما ایمیل میفرستد لذا با چک کردن آخرین ایمیل های خود میتوانید از وضعیت حساب خود آگاه شوید. باز کردن پی پال به صورت گاه و بیگاه علی الخصوص با وی پی ان های اشتراکی ریسک بسته شدن حساب شما را بالا میبرد و موجب ضرر و زیان میشود

مدارک مورد نیاز برای افتتاح حساب پی پال
برای افتتاح حساب پی پال نیاز است تا شما حتما اسکن پاسپورت خود را ارائه کنید، در صورتی که اسکن پاسپورت ندارید میتوانید اسکن پاسپورت یکی از بستگان خود را استفاده کنید و اکانت را به نام ایشان باز کرده و خودتان استفاده کنید.